Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőmmel még csak pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőmmel még csak pár hónapja vunk együtt. Megbeszéltük, h ő nem nagyon romantikus és én ezért nem is fojtom meg a szerelmemmel, hagyok neki teret de a kapcsink elején naponta azért többször mondta h szeret v csak úgy megkérdezte h "szeretsz? ".

Figyelt kérdés
És ez most úgy "szünetel" egy ideje. És picit fura, hogy nem tudom szeret e még. Türelmes vagyok de ha pl. megkérdezem h "szeretsz? " vagy, hogy "hiányoztam? " akkor kikerüli a kérdést.Szeret még? Vagy ez csak átmeneti vagy már kiábrándult belőlem? de lehet, hogy msot csak kétségbeesetten futok utána de azért ez a viselkedés megingat.
2009. márc. 21. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Gyakran váltakozik a csajok hangulata.

Pl amikor megkérdezted kerülhette amiatt is mert nemvolt kedve bizonygatni szeret.

Ne aggódj. de ha mégis úgy jön a helyzet ne adj isten. lesznek látható jelei annak h már nem szeret.

2009. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy nem romantikus és ezért nem szeretheted úgy, ahogy akarod, nem mondhatod el neki. Milyen már az ilyen! Én a helyedben rákérdeznék, mit érez irántad. Ne engedd terelni! Ha eddig mondta, hogy szeret, most meg egyáltalán nem és harapófogóval sem tudod kiszedni belőle, akkor nem hinném, hogy rendben lennének a dolgok köztetek. Én is jártam így...Szakítás lett a vége.
2009. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Minden ember számára egy kicsit mást jelent a szeretet. Kicsit másképp definiálja és másképp is fejezi ki azt, hogy szeret valakit és más fajta visszaigazolásra is van szüksége. Erről többet Gary Chapman A szeretet esszenciája c. könyvében olvashatsz. Az ember számtalan jelét adhatja annak, ha szeret valakit, persze ha meri. Nem lehet, hogy mégis görcsösen ragaszkodsz ahhoz, hogy más valaki szeressen? Mi van akkor, ha esetleg már nem szeret?
2009. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lehet, hogy ragaszkodom hozzá mert picit visszahúzódó vagyok és nem sok alkalmam volt eddig összejönni vkivel és eddig jól esett ha mondta :) ha pedg ne mszeret akkor az nagyon rosszul esne.

esetleg vmi tanács(pl. legyek türelmes)? szal ne csak rosszat vetítsetek elém :S

2009. márc. 22. 20:23
 5/5 anonim válasza:

Hát erre egy kicsit nehéz válaszolni, mivel egyikőtöket sem ismerem, no meg nem tudom, hogy milyen gyakran kérdezed meg tőle, hogy szeret-e. :) Először is az idő elteltével az emberek viselkedése változhat a párkacsolatban. Pl. lehet kevesebb lelkesedét mutathatnak ki. De Ti még nemrég óta vagytok együtt.

Talán próbáld kicsit lazábban venni ezt a párkapcsolat dolgot. Próbálj meg uralkodni ezen a félelmeden. Én talán úgy közelíteném meg, hogy megpróbálnám elfogadni, hogy ami van vagy lesz az úgy végülis úgy jó, mégha első neki futásra nem is úgy tűnik. Minden kapcsolatban csak tapasztalunk és ez megykönnyíti a következőt. ÉS ezzel semmi rosszat nem vetítek előre.:)

2009. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!