Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért bunkóság visszakérni...

Ezért bunkóság visszakérni egy szülinapi ajándékot?

Figyelt kérdés

Vettem Anyum szülinapjára egy drágább power banket mert gyakran nem vette fel a telefont azzal magyarázva, hogy lemerült.

Azóta eltelt több hónap és soha nem használja sőt, vett egy másikat mert amit én adtam az nagy.

Nekem hasznos volna mert már nem jó a telóm akkuja és bérletem stb a telefonom van, de így nincs kedvem több 10 000-ért egy full újat venni.


2022. nov. 14. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Anyukád nem használa, neke dmeg kéne.
2022. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Igen, bunkóság.
2022. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Az számára emlék.
2022. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Vegyél neki valami olyant aminek örülne. Mert ha csak visszakéred akkor szülinapjára tulajdonképp semmit nem kapott. Amúgy nekem inkább az a furcsa, hogy nem ő maga ajánlotta fel, hogy neked adná mert ő vett kisebbet.
2022. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Ez a szitu amikor igazából magának vett ajándékot valaki.. Amúgy mi lenne ha aksit cseréltetnél a telefonodba? És miféle power bank kerül több tízezerbe?
2022. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Vettem még azon kívűl egy új kávéfőzőt, azt használja.
2022. nov. 14. 14:53
 7/15 anonim ***** válasza:
99%
Mondd meg anyukádnak, hogy ez és ez van, ha kellemetlenül érzed magad, vagy marna a lelkiismeret, hogy elvetted az ajándékot, ajánld fel neki, hogy veszel valami mást helyette.
2022. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
99%
Kérdezd meg h látod nem használja esetleg elkérheted e mert neked kellene
2022. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez olyan fura. Anyummal vagyok olyan jóban, hogy simán megmondanám neki, hogy "látom anyu sose használod, akkor ha nem gáz, én elkérném mert nekem nagyon jól jönne, köszi". Anyám szó nélkül odaadná, és ebben semmi kellemetlen nem lenne. De lehet csak nálunk van így, bár kétlem, hogy másoknak nem ilyen közvetlen a viszonyuk a saját anyjukkal.
2022. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk sem lenne kellemetlen, nem is gondolkodnék rajta. Neked kell tudni, a te anyukád megsértődne rajta, vagy sem.
2022. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!