Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lehet a nárcisztikus...

Jó ötlet lehet a nárcisztikus anyámmal való "beszélgetéseket" rögzíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan dobálóznak ezzel a kifejezéssel, ezért pár példa: amikor súlyos betegség gyanúja merült fel nálam, első kérdése az volt, hogy mi lesz? Amikor a saját anyja meghalt, megjegyezte, hogy rossz volt a sorrend, a papa előbb mehetett volna. Úgyhogy lehet sejtésetek, hogy mik hangzanak el egy-egy eszmecserénél.
2022. dec. 2. 09:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A betegséghez: mármint, hogy VELE mi lesz?!
2022. dec. 2. 09:18
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjem megpróbalta a nárci húgaval. Rögzítette a beszelgetést es meghallgattatta vele. Semmi ertelme nem volt. Ezek valamelyike volt mindig:

-már megint nem jól ertetted, amit mondtam

-igen, legalább hallod te is, milyen hülyesegeket beszelsz

-manipulaltad a felvetelt, nem is így volt


2 éve nincs egyaltalán kapcsolat. Sokkal nyugodtabb az életünk.

2022. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem is neki mutatnám meg, hanem ha elkezdene mocskolni körbe, szépen menne körlevélben, hogy a Zsuzsi néni AMÚGY milyen ember...
2022. dec. 2. 09:22
 4/26 A kérdező kommentje:
Néha konkrétan minden minden ízemben remegek egy-egy rohama után 32 évesen.
2022. dec. 2. 09:23
 5/26 A kérdező kommentje:
Habár nem, törvényellenes lenne rögzítenem a tudta nélkül. Tárgytalan.
2022. dec. 2. 09:31
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ha elkezdne mocskolni, te elkezdned őt mocskolni. Szép kis kör. Az érzelmi sivárságtól még mindig nem nárcisztikus, ugyanis létezik olyan betegség hogy érzelmekre nem képes (nem, nem is pszichopata, azzal is szeretnek dobálózni a gyakorin) és mások érzéseit sem képes értelmezni.
2022. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

De minek?

Gondolod hogy csak te ismered fel h nem olyan jó ember?

Aki meg elhiszi a mocskolódását azzal miért foglalkozol?


Inkább azon dolgozz h legyen önbecsülésed. Mert amég az foglalkoztat h a szomszéd Julika mit gond rólad addig egészséges ember nem leszel.

Mindenkit érnek jogtalanul sérelmek, vádak.

Azzal h te másoknak akarsz bizonygatni csak egy szánalmas képet festesz fel magadról

2022. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

"Nem is neki mutatnám meg, hanem ha elkezdene mocskolni körbe, szépen menne körlevélben, hogy a Zsuzsi néni AMÚGY milyen ember..."


Ennek semmi értelme. Nem alacsonyodnék le erre a szintre.

2022. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ahogyan írtam aztán, én sem. Életemben először merült fel bennem, még végig sem gondoltam ezt.


Igen, etikátlan lenne.


6-os: azért megnézném, hogy ha te lennél hasonló helyzetben, hogyan reagálnál. És igen, lehet, hogy létezik ilyen betegség, de ez a testvéremet, meg engem egyáltalán nem vigasztal.


Moderátorok, kérem, legyenek szívesek inkább törölni a kérdést. Köszönöm!

2022. dec. 2. 09:53
 10/26 anonim ***** válasza:
36%

A kérdést töröld ki te.

Nem gondolod h a modik az összes hszt olvassák?

Kezdem azt hinni h inkább te vagy nárci. Nem körülötted forog a világ

2022. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!