Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok hogy ha a barátnőtökről kiderülne hogy mielőtt összejöttetek elég sok mindenkivel kavart/rámászott?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagálnátok ilyenkor? Amióta együtt vagyunk azóta persze semmi ilyesmi nem volt, meg egyébként is jól megvagyunk, csak ez engem iszonyatosan frusztrál és idegesít, meg persze így megbízni is elég nehéz benne. Nektek erről mi a véleményetek?
2011. aug. 18. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az a Múlt :) a múltat ne bolygasd semmi közöd hozzá :)


nekem is volt ilyen és olyan is volt hogy az én bnöm et idegesitette az én előéletem De ehez semmi köze senkinek.


összejötettek ezáltal Tisztalap és onnan kezdődik az idő számitás.

2011. aug. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ha közünk van egy ember jövőjéhez, akkor annak a múltjához is.
2011. aug. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Írjatok minél többen pls, kíváncsi vagyok a véleményetekre! És írjatok nemet, kort is lehetőleg! Köszönöm az eddigi két válaszolónak h megosztották a véleményüket!
2011. aug. 18. 01:44
 4/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Amúgy engem nagyon zavarna, de eleve nem jönnék össze ilyen nővel.
2011. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nana :) a múlthoz nem :) a múlt tabu és opcionálisan eldönthető hogy ha az ember megakarja osztani akkor megosztja ha nem akkor nem.


de a másik embernek nincs köze hozzá!! majd ha picit idősebb leszel megfogod érteni.


ha megakarja osztani a csajozásait és hoditásait akkor megfogja tenni NA akkor lesz közöd hozzá ha bántónak érzed !


de a Múlt az a Múlt és ahhoz nincs senkinek se köze főleg akkor ha azóta az új kapcsolatába teljesen rendesen és tisztességesen viselkedik



23/f

2011. aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Hm...Nekem nincs semmi takargatnivalóm az aktuális kapcsolataimban. Sosem gondoltam arra ,hogy egyáltalán ne legyen köze hozzá. Mégiscsak velem akar lenni, joga van tudni ki vagyok, miket tettem. A cselekedeteink alapján válik el, hogy milyen emberek vagyunk. Bár megértem ,hogy van, aki nem szeretné a múltját megosztani. De úgy vélem ez nem mindenkire igaz.
2011. aug. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

:)


Tegyük fel:)


összejövök egy lánnyal de előtte heti átlagosan 2 lánnyal feküdtem le vagyis már nagyon sokkal voltam és Kiégtem.


Új kapcsolatot szeretnék mert megértem lelkileg és tudom azt hogy semmit sem ér 1000 ribanc egy értelmes okos lányhoz képest ! Erre rájöttem és összejövök egy Tündérkével ( egy számomra álom lánnyal) aki belülről és kapcsolatpárti és aranyos és minden megvan benne.


Teljesen eggyértemü hogy NEM fogom közölni vele hogy kikkel voltam akkor sem ha kérdezi ( mert ha ilyen helyzet lenne) akkor egy FÜLLENTÉS ebben a helyzetben belefér és azért mondom igy mert ez a Jó célt szolgálja hogy Végre itt az álom kapcsolat és Én mindent megszeretnék adni hogy Jólegyen NEhogymár a múltam miatt legyen bukó amikor még agyatlan hülye voltam és akár mondja a lány hogy "nembaj azért csak mond el nem fog érdekelni de kiváncsi vagyok rá azért mégis mennyivel voltál" Akkor is fogja őt bántani ha nem mutatja


Ezért ebben az esetben egy Füllentés belefér mert ha a srác megérett és valóban jó vele a kapcsolat a múlt miatt ne legyen rossz szájize a "barátnőnek"

2011. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ebben az esetben igazad van.

De az a bizonyos álomlány úgyis megszid majd érte ,hogy nem voltál teljesen őszinte :D

2011. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

L/17

a mostani barátomnak hogy is mondjam, van rendesen múltja. eleinte elítéltek, hogy vele járok. rengeteget hallottam a régi dolgairól, próbáltak lebeszélni róla. én adtam neki egy esélyt. nem mondom, hogy nem vagyok valamilyen szinten mai napig féltékeny, de megbízom benne. elmeséli ö is mindig, hogy mi volt, ha pl. külön bulizunk, és én is ugyan így. eleinte tényleg rossz volt, mert más volt a társaságunk is, de sok időt töltöttünk együtt. megismertük egymás barátait, és egy idő után nem kételkedtem benne. nekem ehhez 2-3 hónap kellett.


de ha ez tényleg ennyire zavar, akkor ülj le vele és beszéljétek meg. mond el neki, hogy mi a problémád, és próbáljátok meg EGYÜTT megoldani. :)

2011. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jajj, a barátom ugyan ez :) Hogy nekem ennyi barátom volt előttem meg annyi és hogy ő ezért haragudhatna :D Szerintem marhára nem, mert énse szólok bele a múltjába. Meghogy lefeküdtem a volt btommal...úristen most tényleg előre kellett vna látnom h majd lesz ő? Ez hülyeség!!!
2011. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!