Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik állandóan izélik a...

Akik állandóan izélik a gyerekteleneket/gyerekmenteseket, hogy szüljenek már, azok mikor hagyják abba, hány éves nőnek nem mondják már?

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 04:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
37%

Soha nem hagyják abba. Valamilyen formában a mai napig is megkapom. Egyébként a férfiakat is piszkálják, sokszor még undorítóbb módon, mint a nőket. "Mi van haver, nem megy? Szóljál, besegítek" és hasonlók.

N

2022. dec. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 evimeri ***** válasza:
100%

Tényleg így van. Nekem nem lehetet gyerekem, amibe beletörődtem és nem bánt.

Annak idején sokan kérdezték miért nincs gyerekem.

Olyanok, akiktől mást sem hallottam csak hogy

1. Nem érek rá a gyerek/gyerekek miatt

2. Mennyi dolga van a gyerekek miatt

3. Nincs pénze mert neki gyerekei vannak stb.

Ilyenkor felmerült bennem, ha annyira jó dolog az anyaság miért nyafognak folyamatosan.

Egyébként meg mindenkinek magánügye, hogy vállal -e gyereket vagy sem.

A mai romlott világban meggondolandó.

2022. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
84%

Szerintem soha nem állnak le 😑

Kedvencem mikor pont olyan magyaráz akinek se kutyája se macskája +próbálja más gyerekét esetleg a szülőket oktatni

2023. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre 25 vagyok, szóval eddig nem nyaggattak vele. De, ha valaki erről fog kérdezni, azt le fogom koptatni azzal, hogy magánügy és csak rám tartozik, meg ha van párom akkor rá. Sok embernek alapból semmi témája nincsen, ami nem baj, de akkor inkább ne is csevegjünk. Érdekes, hogy sok ismeretlen ember úgy gondolja, hogy joga van az ember legbelső magánügyében vájkálni. Rosszul vagyok tőle, ha valaki ilyeneket kérdez a másiktól pl munkahelyen, hogy hogy áll a babaprojekt stb. Én sosem lennék ilyen indiszkrét, inkább beszélek az időjárásról, ha muszáj valami csevegést folytatni.
2023. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

37 éves vagyok, még mindig nem unták meg. Az intelligensebbek elfogadják, hogy nem vagyunk egyformák, és hogy én azok közé tartozom akik nem akarnak soha gyereket, mert nem vágyom rá, se arra az életre amivel egy gyerek jár. A gyökér vérszülők meg újra és újra megkérdezik, majd a nemleges válasz után kérdezősködnek a miértekről, ez után meg felháborodnak😂😂😂 és jön a szokásos sablon ami már szimplán unalmas és szánalmas: mint " a gyerek az élet értelme" ( szerintem meg nem az),

" ki nyitja rád az ajtót öregkorodban" ( én nem vagyok ilyen önző, nem gondolom hogy ezért kéne gyereket csinálni),

" gyerek az kell" ( már akinek, nekem nem kell),

" akkor minek vagytok együtt, minek házasodtatok össze?" ( Pl azért mert szeretjük egymást, és házastarsakként szeretnénk együtt leélni az életünket, és mert a házasságnak semmi köze a gyerekvállaláshoz. Szerencsére nem előfeltétel😂

" mi bajod van neked? Selejtes vagy?" Nem, csak én döntöm el hogyan élem az életemet.

" Ez az élet rendje, hogy gyereked legyen" ( szerintem nem, és nem akarok semmiféle társadalmi elvárásnak, nyomásnak megfelelni.)


Nem szeretnék minimum 18 évnyi + nyűgöt, stresszforrást, anyagi és egyéb terhet a nyakamba venni , és mivel nem is kötelező, így nem is fogok. Amennyire lehet, nyugodt, életre vágyom. Ennyi.

2023. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még 40 folott sem allnak le: x meg y celeb, akirol azt se tudjuk, hogy ki, szinten 70 evesen szult 3.as ikreket!! Na es nektek mikor lesz? agyhalottak
febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!