Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban az esetben, ha a családb...

Abban az esetben, ha a családban egyedüliként megtudnád, hogy az apukátoknak szeretője van, mit csinálnál? Hallgatnál róla, mert egyébként nem rád tartozik és lesz, ami lesz vagy tudatnád vele, hogy tudsz róla és megpróbálnád megbeszélni vele ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Hallgatnék róla. A szüleim magánügyeihez nincs közöm.
2022. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudok elfogulatlan lenni, mert az anyámat sokkal jobban szeretem, mint az apámat, de tudom, nem mindenki van így evvel.

Én biztosan nem venném ki a részem az anyám becsapásából és hülyének nézéséből.

2022. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Most sokan azt írják majd, hogy szólnának, de szerintem a kamaszok többsége befosna, hogy ha elmondja, akkor elválnak a szülők, el kell hagyni az otthonát, az anyja nem fog tudni pénzt adni neki, ha egyedülálló lesz, stb.
2022. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Hallgatni arany.
2022. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
85%
Én elmondanam
2022. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem apával volt jobb a kapcsolatom eddig, de mindketten egyformán fontosak. Azt a helyzetből adódóan magyaráznom sem kell gondolom, hogy mekkora csalódást okozott, játszhatjuk továbbra is a mintacsaládot, de az, hogy korábban felnéztem rá és bíztam benne vakon már említést sem érdemel. Miért választanám én őt és falaznék neki, ha ő nem a tesómat, engem és a családot választotta, hanem egy másik nőt? Abban viszont biztos vagyok, hogy ha anya ezt megtudná, akkor helyrehozhatatlan lenne a kapcsolatuk. Nem akarok falazni, mert nem érdemli meg (még akkor sem ha csak én tudom, hogy falazok), de nem is akarok az lenni, aki miatt tönkrement a család.
2022. dec. 29. 15:08
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem csinalnek balhet.
2022. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
6, mert szerinted miattad ment tönkre a család?
2022. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
6. A család nem miattad megy tönkre ha szólsz, hanem apád tette tönkre már akkor amikor elkezdte megcsalni anyádat!! De amúgy a legtöbbször a megcsalt félnek vannak megérzései és sokszor sejti vagy tudja, hogy megcsalják, lehet hogy anyádnak is feltűnt már csak lenyeli.
2022. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Én egyformán szeretem mindket szulomet. Es voltam ilyen helyzetben. Nem szoltam semmit. Apam kesobb megtudta, hogy tudom, és biztos volt benne, h nem arulom el. Hogy miert? Azert, mert vilagosan lattam rajta, h anyam nem adja meg neki azokat a dolgokat a hazassaga alatt, amikre szuksege lenne. Eloszor inni kezdett apam, aztan megtalalta a no, es utana teljesen kiegyensulyozott es boldog lett. Anyam meg ugy volt boldog, ha beken hagytak. Ezenkivul nem gondoltam azt, h jo lenne, ha anyam ertesulne rola, foleg tolem. De szinte biztos, hogy tudta, vagy erezte, mert egyszer azt mondta, majdnem mindenkit megcsalnak. Szerintem nem szabad egy gyereknek ebbe beleavatkozni, ha mindket szulojevel joban van.
2022. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!