Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban az esetben, ha a családb...

Abban az esetben, ha a családban egyedüliként megtudnád, hogy az apukátoknak szeretője van, mit csinálnál? Hallgatnál róla, mert egyébként nem rád tartozik és lesz, ami lesz vagy tudatnád vele, hogy tudsz róla és megpróbálnád megbeszélni vele ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 14:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát én anno elmondtam apámnak, hogy a feleségének szeretője van. Azóta nem beszélünk, ennek ugy 25 éve
2022. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyelőre anyád helyett sem választott más nőt, hiszen nem válik, bár ennek az okait lehetne boncolgatni.

Szerintem nem kell azt érezned, hogy helyetted választott mást. Bizarr is a hasonlat, te nem a nője vagy. Az embernek a gyereke örökre az marad. Te a vére vagy, anyád meg nem.

Igaz, sok férfi az új nő hatására hanyagolja a gyerekeit, de ha nálatok nincs ez, nem kell magadra venni, mert ez nem rólad szól, hanem anyádról.

2022. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

13!


Ezt konkrétan miből szűrted le, abból, hogy magadba néztél?

A többség tisztában van vele, hogy más magánélete nem rá tartozik, meg akkor sem, ha esetleg rá is kihatással van.

Ahogy írtam, én anno elmondtam apámnak, azóta nem beszélünk. Utólag kiderült, régóta tudta. Mindig is megvolt ez a szeretője a feleségének, még a házasságuk előtt is, már akkor is, amikor még anyám volt apám felesége. Apám tudta az első pillanattól. Nem érdekelte. Az igen, hogy én még mertem mondani.

Egy idoben többször kerültem olyan helyzetbe, hogy tudtam megcsalásokról - vendeglatóztam egy ideig. Hidd el, a megcsalt fél 100 esetből 99ben tud róla, hogy csalják. Nem akar válni, mert gyerek van, mert az anyagiak, mert szereti a másikat, mert stb.

2022. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

14#

Lehet csak azért nem beszéltek mert mindig az útjában voltál apádnak, és ez egy jó ürügy volt, hogy megszabaduljon tőled!

2022. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

15!


Nem az a típus, akinek ürügy kellett volna.

2022. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Családban tanuljuk, mi az a becsület, összetartozás, aztán csodálkozunk, hogy kollégák, barátok úgy vágják át egymást mint sz.rt a palánkon.
2022. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Hallgatnék, semmi közöm hozzá.
2022. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
68%
Én szembesíteném apámat. Lehet, hogy tönkremenne a kapcsolatunk, de aki ilyet tesz az nem érdemel meg senkit és semmit.
2023. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!