Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megbánta a...

Van itt olyan, aki megbánta a gyerekvállalást? Leírná miért, akart-e, miért vállalt mégis, stb?

Figyelt kérdés
Olyan, aki eredetileg nem akart gyereket, beledumálták vagy belekényszerült, úgy érzi nem való anyának?
2023. jan. 10. 14:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
A kettesnek van igaza
2023. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%
Akadnak elegen.
2023. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
58%
#8-as , mi lenne, ha segítenél neki. Szökdécseléstől tiltsd el , taníts neki kommunikációt. Én is elég hallgatag voltam fiatalabb koromban, aztán az egyik tanárom stílusa, annyira tetszett, hogy megpróbáltam róla példát venni. Nagyon jól sikerült, ma a társaság központjának számítok.
2023. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%
A 8-as nem a szülő, hanem ő maga a szokdecselo gyerek. Azt írta le, amit az anyja gondol róla szerinte.
2023. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%

"Barátnőm is bele lett kényszerítve, a kedves párja szándékosan nem húzta ki időben."


Ez azért gyenge duma. Aki nem akar gyereket, az nem megszakítással "védekezik".

Ahogy jogosan mondják a gyerekkel csőbe húzott férfiaknak, hogy "miért nem húzott gumit?", itt is fennáll: miért nem szedett fogamzásgátlót vagy követelte ki, hogy rendesen védekezzenek?

2023. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Akik megbánták, azok a baba-mama kategóriában fröcsögnek egymásra, és előadják a véranyát, akiknek a gyermekük az egyetlen kis szemük fénye, valamiért mégis inkább azzal töltik az egész napot, hogy gyakorin egymásra fújva-hörögve vezetik le a feszkót, azt éreztetve a normális anyákkal, hogy ők mind szar szülők. Nekem nincs gyerekem, csak néha benézek abba a kategóriába és mindig ezt látom.
2023. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%

Nincs gyerekem: de gyakran meglep hogy mást se hallok anyáktól (kilencven százalékban az ismeretségi körömben) hogy milyen semmitérő az élete, lusta, leszarom a gyereke, férje. Utána meg közlik velem hogy szülnöm kéne, mert a gyerek az élet értelme.


Az anyaságot körüllengi egy álságos cukormáz, ,miközben a nőknek az esetek nagy részében rohadtul elegük van nem csak a gyerekükből, de a párjukból is. Úgyhogy úgy vélem, nincs olyan hogy legalább időlegesen ne kívánnák a pokolba a családosdit, de így élnek mert így "köll". Közben meg többet éreznek rossznak mint jónak az egészből. De illik elhazudni a valós érzéseiket: hogy a gyerekükkel kínlódni, vagy éppen a férjük közönyével kimerítő, és nem merik kimondani hogy elbaszták, a gyerek vállalásával statiszták lettek saját életükben: mert mindig másokról szól, róluk soha. Aztán lehet hogy ez a mentalitás csak a falusi nőkre jellemző, ki tudja?

2023. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%
Én nem értem, hogy miért nem a saját életével foglalkozik mindenki, a gyerek nélkül élőknek tényleg jó sok szabadidejük lehet, ha számukra teljesen érdektelen témán csámcsognak folyamatosan. Unalmas már a fröcsögésetek. Senkit sem érdekel, hogy nem akartok szaporodni. Tudom, most jön, hogy frusztrált vagyok meg a kölyköm is milyen blablabla.. .
2023. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
És te minek fröcsögsz ilyen téma alatt? Be akarod fogni azoknak a száját aki nem akar édibédi rózsaszín maszlagot hazudni a szívásból, amit szülőségnek hívnak?
2023. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
18%
#19 Ja-ja, pont ez volt a célom, hiszen őket szólítottam meg.
2023. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!