Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megbánta a...

Van itt olyan, aki megbánta a gyerekvállalást? Leírná miért, akart-e, miért vállalt mégis, stb?

Figyelt kérdés
Olyan, aki eredetileg nem akart gyereket, beledumálták vagy belekényszerült, úgy érzi nem való anyának?
2023. jan. 10. 14:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
18 Én egyet értek veled , akik az ilyen kérdésekre radikális gyermekmentes véleményük van és társadalmi nyomásról beszélnek , a szokásos demagóg és uncsi dumával nem tudom hova tenni. Nem tudok semmilyen tudományos tényt ami alátámasztja hogy a nők gyakran megbánják a gyereküket.
2023. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég gyakran megkérdezik itt ugyanezt...


Vagy épp a másik oldalról, hogy mennyiszer szólnak be, hogy nincs gyereked, stb.


Valakit nagyon érdekel ez a téma.

2023. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
66%
Olyan általánosságban beszélnek a gyerektelen arról, hogy a gyerekekek, hogy kívánják a gyerekeiktől, párjuktól. Sajnálom, hogy ilyen környezetben éltek. Az én környezetemben szeretik a nők a családjukat, mondjuk nem ilyen proli környezetben élek, az igaz. Én nagyon most nem találkozok olyannal, aki megbánta. Gyerekkoromból emlékszem ilyenre, amikor tényleg vállaltak, mert " kellett". Most maximum tényleg csak az alja rétegnél van ilyen, vagy akinek beteg a gyereke, de ott sem a gyerek, hanem a betegség az oka
2023. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
78%

"Én nagyon most nem találkozok olyannal, aki megbánta."


Az ilyenről nem is fognak nyíltan beszélni. Ez az, amit nem lehet visszacsinálni, ezért magadnak is nehéz bevallani. Nagyon durva lehet, hogy miattad létezik valaki, és azt kívánod, bár ne létezne. Az ilyenek tényleg túlkompenzálnak. "Ha meggyőzök másokat, hogy jó az életem, az talán engem is meggyőz."

2023. jan. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
38%

7-es, a barátnpd nem ismeri a 72 órás tablettát... Mellesleg, ha védekezéés nélkül szexel, így járt.


Kérdező: olyan nincs, hogy belekényszerítenek valakit - hacsak nem fogva tartja a férfi (szó szerint pl egy szobában), megerőszakolja és mivel fogságban van, nem tehet ellene semmit.

2023. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként ezt senki nem vallja be, sokan még maguknak sem, mert akkora meghasonlást okozna nekik.


Elvégre végigvittek egy terhességet, szültek olyasvalakit akit ELVILEG akartak - aztán ha 1-2 éven belül rájönnek, hogy ez mégsem pálya... meg mit csinál? Vissza nem viheti, el nem adhatja, ez van, ezt kell szeretni.

Valahogyan kompenzál (mondjuk ezer különórára járatja a gyereket, mondván jót tesz neki, s legalább addig sem kell foglalkozni vele),és jó esetben nem totál leszrja szerencsétlent.


Csak ugye amíg mindenki azzal jön, hogy méhed van = szülnöd kell!, megbánod ha nem, ideje lenen az unokának, stb., és a nő nem nem határozottan nemet mondani erre, hanem "oké, akkor legyen egy gyerek" - addig nem lesz változás.


Én 24 éves korom körül eljutottam oda, hogy nem lesz gyerekem. Nem érdekel, hogy ki szól be, melyik rokon nyavalyog érte, ha a párom szüleinek nem tetszik, így jártak, stb. Nem fogok csak azért szülni mert "azért születtem nőnek". Na meg a nagy francokat.

2023. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%

és a nő nem nem határozottan nemet mondani


* nem MER

2023. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

En imadom, hogy vannak, alig varom, hogy mehessek ertuk a suliba es korulottem kabe mindenki hasonlokepp van vele, akinek van gyereke.

Kozben jot rohogok itt a 24-es fele kommenteken. O biztos jobban tudja, akkor ezek szerint megbantuk oket, csak mi nem tudunk rola :D :D

Azt meg hogy sokan nem akarnak gyereket, pont leszarom, kit erdekel egyaltalan hogy szaporodsz-e vagy sem...

2023. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

28.

Már csak azért is bírom az ilyen állításokat, mert 2 gyereket vállaltam 4 év különbséggel, ha annyira megbántam volna az elsőt, akkor nem vállaltam volna be a másodikat.

2023. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
29. En 17 honap kulonbseggel vallaltam, es kabe minden nap gondolok ra, hogy mennyire jo ez igy, de ok csak jobban tudjak, hogy mi mennyire szenvedunk es milyen szar az eletunk :D :D
2023. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!