Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen feltételek mellett...

Milyen feltételek mellett engednéd/engeded az ott alvást a lányodnak illetve a fiadnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha elmúlt 17 éves, akkor nem szabnék feltételeket.
2010. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha engeded az ott alvást, akkor már feleslegessé válnak a feltételek... ha megvan a bizalom, akkor valóban legyen meg, és ne alkoss feltételeket! - persze tudom nem egyszerű ez, de így gondolom.
2010. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
18 év, és olyan 3 hónap együttjárás...
2010. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az én szüleim nem engedik. 19 éves vagyok, itthon lakom velük, másfél éve vagyok együtt a barátommal. Az, hogy én ott alszom nála, az nincs kifogásolva. De anyukám egyszerűen nem tudná elviselni, ha egy "idegen" "belerondítana" a megszokott kis esti családi "programba".(mennyi idézőjel.:O nem tudok fogalmazni?!:O:D) Nem tudom, miért van így, de így van. Elfogadtuk, megértettük, megoldottuk. :) És szerintem (kicsit saját tapasztalat is) minél jobban tiltja egy szülő, a gyereke annál inkább akarja majd, és annak sincs értelme, hogy a szülő nem engedi, a gyerek meg össze-vissza hazudozik, hogy most ide megyek, most oda megyek, ennél meg annál alszom, közben meg nem is ott van.

És az is igaz, hogy ha már enged egy szülő, akkor ne kösse feltételekhez. Egy 16-17 éves "gyerek" azért már tudja, hogy mit csinál..jó esetben. :D

2010. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha tudom, hogy védekeznek akkor engedném, ennyi
2010. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

11:28-as nálunk is dettó ez volt...én akármikor alhattam a barátomnál, de ő csak akkor alhatott nálunk, ha senki se volt otthon. Még a szüleim nyaralójába is mehettünk bármikor, feltéve ha kettesben megyünk vagy haverokkal.....De azt egyszerűen nem birták elviselni, hogy valaki + ember aki nem családtag náluk legyen....

Én sose tudtam elfogadni, nagyon rossz volt így, én majd biztos megengedem a gyerekemnek, hogy a barátja- barátnője nálunk is aludjon....

20N

2010. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megengedném hogy ott aludjon,akkor nincs feltétel.A feltételek kijátszhatóak,elkenhetőek.
2010. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha védekeznek! semmi más feltétel nincs.
2010. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

sokótoknál ez a "ha védekeznek"! Tudjátok hányszor aludtam a barátomnál és ő nálunk, amikor szó se volt még szexről? csókolóztunk, tapiztunk de nem volt szex. Attól hogy együtt alszanak nem biztos hogy lesz szex. Sokan bezért nem engedik hogy a gyerek a barátjánál aludjon, mert jaj majd biztos lefekszenek. Nem kell ehez ott aludni, elég egy du. suli után, mikor apuciék még dolgoznak. Egyébként én egy olyan fél év együtt járás után engedném, mert addigra mindkét család megismerheti a gyereket, nem egy kvázi idegent kell "kerülgetni".

20L

2010. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!