Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Te moslék! " - Tudnád ezt...

"Te moslék! " - Tudnád ezt mondani a saját, vér szerinti lányodnak (haragból)?

Figyelt kérdés

Illetve, hogy "te patkány", "te moslékos vödör"?

Ha igen, milyen körülmények között?


2011. szept. 1. 20:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudna olyat tenni, hogy ezt mondjam neki.
2011. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de a moslék vödörnél lehet röhögnék.
2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy alkoholista, mellé dohányos, esetleg drogos lenne és mindenkivel összefeküdne 1-1 alkalomra, aztán még neki állna feljebb és velem veszekedne, igen, lehet, hogy a fejéhez vágnám. Minden más esetben, egy normális, értelmes gyereknél kizárt, nekem nem lenne bőr a képemen ilyesmihez.

Szomorú, hogy sokan megteszik, velünk is úgy beszélnek a szüleink, mint a kutyával.

20/L

2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%
Apám alapjáraton elég tapló típus, akkor is kimondja, amit gondol, amikor jobb lenne, ha inkább elhallgatna jó mélyen (ez van sajnos). A legdurvább az volt, hogy lebunkózott (valahol jogosan...), de soha nem mondaná, hogy patkány, vagy moslék vagyok... Sőt, semmilyen hasonló jelzővel nem illetne. Tehát el sem tudom képzelni, milyen lehet az a szülő, aki ilyenre képes. Nyilván az "agyoniskolázott" fajta...
2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
60%
SOHA!
2011. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%
Igen, persze 5 perc múlva már bánnám, de ennyire hirtelen haragú vagyok. Ha valami nagyon-nagyon rosszat tenne annak ellenére, hogy arra épp előtte hívtam fel a figyelmét rá, ne tegye pl. Rossz tulajdonság, és rögtön utána már bánom, nem gondolom komolyan, ez van.
2011. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondani nem mondanám 2 gyerekes anya vagyok. Rám mondja elég gyakran(még cifrábbakat)az alkoholista,border line anyám.
2011. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
Hát én egyetemet végeztem, mégis ennyire elszáll néha az agyam, persze ehhez nagyon nyomós és hirtelen rám zúduló ok kell.
2011. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
76%
Apámtól ma megkaptam az F betűs szót illetve a B betűs szót is!
2011. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
simán
2011. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!