Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek 40. szülinapjára mi...

Férjemnek 40. szülinapjára mi lenne jó ajándék?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szülinapjára vettem egy szép ezüst láncot medállal. A medál alakja egy négyszög, amibe felülről az én nevemet, alulról az ő nevét vésettem bele. Nagyon mutatós, és nagyon örült neki.
2010. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha te nem tudod, aki ismered és vele élsz, akkor mi honnan tudjuk? Semmit nem írtál róla, hogy mit szeret, van-e hobbija, mi az amilye van, mit nem szeret, miket adtál már neki. Jó ötlet az egyik embernek az első válaszban írt ezüstlánc, az ő férje örült neki, az enyém egyáltalán nem örülne neki, mindenki más. Én könyvet veszek a legtöbbször, mert annak mindig és minden mennyiségben örül, de rossz ötlet ha nem szeret olvasni. Ennyi infoból amit leírtál, nem fogsz használható választ kapni. Próbálj te gondolkodni, te ismered, nem mi élünk vele.
2010. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés. A nyakláncokat én se szeretem :)

Mindenki mást szeret, rólam tudja a párom hogy szeretem a filmeket és örülnék is egy gyári bluray filmnek amit szeretek.

2010. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy vacsorával meglepheted, kettesben, gyertyafény, pezsgő, romantika :) s mellé vagy valami emléktárgy(fényképalbum a ti közös képetekkel, vagy esetleg ha vannak gyerekek az ővékével is, mondjuk kronológiai sorrendben), vagy mondjuk valami kozmetikum(borotvakészlet vagy ilyesmi).

Ha időtök és a pénztárca megengedi egy utazás, ha más nem, valahol belföldön. Kirándulás egy nyugodt, csendes helyre(erdő, tó közelében stb).

Légy kreatÍv, szerintem mindenképp valami emlékezetes legyen. Ha vannak gyerekek akkor ünnepeljetek velük is, de legalább egy estét töltsetek kettesben...

Légy ügyeske :)

2010. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!