Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak most lesz a születésn...

Páromnak most lesz a születésnapja,3 hét múlva, semmi ajándék ötletem sincs, se szülinapjára, se karácsonyra. VAlami ötletek? 24 éves lesz.22L

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanyadikán született?
2010. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menjetek el valahová néhány napra. ez egész jó kis ajándék, különösen, ha meglepetés.


:-)

2010. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2án:)
2010. nov. 9. 12:51
 4/7 A kérdező kommentje:
AZ a helyzet, hogy még mindketten tanulunk egyetemen, és egy utazást kifizetni nem tudnék most sajnos:(
2010. nov. 9. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Bécsbe sem tudtok elmenni pl ? Az 10 ezer forintból megvan kettőtöknek :)

Vagy csináltass neki valami névre szóló ajándékot :)

Pl törülközőt :)

2010. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Karácsony körül én is Bécsbe vittem volna a barátomat, de nem akar jönni, mert utálja a hideget :D

Neki ezen a héten lesz a szülinapja, egy könyvet kap ajándékba.

Beleírom, hogy "Avec tout mon amour chéri, XY"

Röviden "Igaz szerelemmel, ikszipszilonod." :D

2010. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra egy mese könyvet adok amit kisgyerek korában nagyon szeretett :) Lehet hogy gyerekes de tudom hogy nagyon fog neki örülni :) Ha van neki is valami olyasmi amit régen szeretett és még most is szeret szerintem akkor azt vedd meg :)
2010. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!