Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan veszekedjek barátnőmme...

Jogosan veszekedjek barátnőmmel? (baráti barátnő, én is lány vagyok, csak nem találtam megfelelő kategóriát a kérdésnek :/ )

Figyelt kérdés
Olyan helyen lakunk ahol szoktak lenni évente egyszer bizonyos napok és akkor vannak sztárfellépők is. Én egyáltalán nem iszom, de a barátnőm mindig részegre issza magát. plusz megbeszéljük hogy ketten megyünk és ő még beszervez egy csomó embert, az ő ismerősei közül,akiket én nem bírok/nem ismerek. Most egy másik városba voltak ilyen napok,vele mentem.Megbeszéltük hogy veszünk valamit,de miután jöttek a többi barátnői engem el is felejtett, csak az ivás volt meg a pasik meg a baromkodás számára. Egész éjszaka egy parkba csöveztünk mert ők ittak. És ugyanez már volt egyszer (vagyis egy hétvégén,ugyhogy 3 nap)..már nagyon unom. jogosan vagyok rá mérges?? 15/L (a bnőm is)
2010. okt. 3. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen

énis felkapnám a vizet ha a bnőm ilyet csinálna.

megvlt beszélve h csk ketten mentek,erre hív még egy rakás neked nem szimpi embert. nem mennék vele sehova =/

2010. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki te kolonc vagy nem barátnő,engem barátnőm otthagyott folyton vadidegennekkel ő meg elment kufircolni a susnyásba,igaz már nem barátnőm,mert sose volt az,csak én kellettem alibinek otthonra szülei miatt.
2010. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát engem is otthagyott amikor mentek piálni meg ilyesmi..amúgy én mérges vagyok rá alapból csak hogy ezért érdemes-e egy 10éve tartó barátságot megszakítani..de mostanába nagyon kur.vás lett..én pedig nem :/
2010. okt. 3. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:

nagyon ismerős az általad leírt szitu egy ismerősömére, aki szintén 15 éves, Vágon lakik, és ugyanazt csinálja mint a te barátnőd. én is mérges vagyok rá, tudom, hogy nem kéne azt tennie, amit tesz, de én nem vagyok annyira jóban vele, mint te a barátnőddel, nem is vagyunk egy korosztály, én 22 vagyok.

jogosan vagy mérges rá, de nem tudod megakadályozni, mert 15 évesen nagyon befolyásolható mindenki (tisztelet a kivételnek, azaz például neked), én is az voltam, de aztán kinőttem szerencsére.

sajnos nem tudom, mit tehetnél, amivel észhez téríthetnél egy tinédzsert. nincsenek számára észérvek, de drukkolok neked, hogy minden visszazökkenjen a régi kerékvágásba.

2010. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

jogos a haragod. mintha csak addig lennél jó neki, amíg nincsenek ott a többiek.

neki nem említetted ezt a problémát?

2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy jogosan haragos, mert ha tudod, hogy ilyen, akkor ne menj vele. Ha meglepett volna ezzel a viselkedéssel, érthető lenne a felháborodásod, de ha tudtad, hogy alapból ilyen, nincs okod panaszkodni. Te akartál vele menni.
2010. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
jogos. Legközelebb ne menj vele!
2010. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jól elcsesztem azt ahogy elmondtam neki mibajom..msnen -.- . aztán most nem szólunk egymáűshoz. elég dedós,de ezvan. mit tudok csinálni? amúgy már csinált ilyeneket,de azthittem hogy itt nem meri,mert szülők hozták haza...
2010. okt. 6. 15:32
 9/11 A kérdező kommentje:
arra is lehetne választ írni hogy mit csináljak, mert egy suliba járunk,egy buszmegállóba szállnuk fel a buszra,közös barátok,stbstb.. :S
2010. okt. 6. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Szard le ez nem barátság amugy meg azért mérges mert alibinek kellettél eddig is ezután se barátnőnek kellenél,kereshet uj alibibarátnőt...
2010. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!