Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, És...

16 éves lány vagyok, És nincsenek barátaim, vagyis volt 2 "legjobb" barátnő, de kihasználtak, átvertek. Hosszú idő kellett hogy rájöjjek erre. Azóta nincsenek barátaim mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hogy otthon ülök egésznap és nézzek ki a fejemből:S Anyu már azt hiszi hogy depis vagyok:S..
2010. jan. 3. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenkinek a legjobb barátja lenni elég csak összehaverkodnod a suliba az osztályoddal meg a többiekkel és lesz sok barátod. Velem is így volt volt egy ember aki kihasznált engem több éven keresztül én meg áltattam magam h úgy is megváltozik, fenéket változott. Utána a sulimban egyre több barátom lett, és én nem csináltam semmit csak ott voltam és beszélgettem velük.

Lehet h nálad is csak annyi a bibi h nem ismernek téged annyira.

2010. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam. Beszélgetned kell, ismerj meg embereket. :S


Egyébként elég 1 igaz barát :) Nézd meg a Kalandférgek című film 1. és 2. részét :D Milyen jól elvannak nem? :D


Akinek sok haverja van annak nincs igaz barátja.


15/F

2010. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igaz, én már idősebb vagyok nálad, 22 éves, de sajnos engem is baxott már át a legjobb barátnőmnek hitt lány.

4 évig mellette álltam, kihúztam a legnagyobb xarból is, most meg senki vagyok neki...

na mind1, ezek után döntöttem el, hogy haverkodni fogok, de ezek után senkit nem nevezek barátomnak, és nem hagyom magam kihasználni...

a páromban bízom egyedül, mert tudom, hogy ő nem tenne velem ilyet...

2010. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyan vannak barátaim, viszont hasonlít a helyzetünk. Nagyon kevés időt töltök a barátaimmal, egyszerűen nincs több alkalom, pedig néha annyira jó lenne. Ezért ülök most is itt, nincs mást csinálnom. Menj el sétálni, ha van kutyád sétáltasd meg, nagyon fel tud dobni :) Én is így szoktam, takarítok, kutyát sétáltatok, eszek iszok krémezek zenét hallgatok. Tehát nem unatkozom, de azért jól jönne a társaság. :)
2010. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csatlakozom a többiekhez, szerintem is haverkodj másokkal. Én is csalódtam egy éve a legjobb barátnőmben, azóta bár javult a kapcsolatunk, tudom, hogy már nem lenne olyan szoros kapocs köztünk, mint régen. És pont ez az összeveszés ébresztett rá arra, hogy miatta mennyi mindent kihagytam. Folyton meg kellett felelnem az elvárásainak, máshoz szinte nem is szólhattam. És amikor "otthagytam", elkezdtem másokkal barátkozni. Nem sok időbe tellett, hogy rájöjjek, mennyire fantasztikus emberek is léteznek, csak miatta eddig nem vettem észre őket. És aki most a legjobb barátnőm, tudom róla, hogy pontosan ő illik hozzám. De ne akarj mindenkinek a barátja lenni! Mindenkivel barátkozz, aki szimpatikus számodra, de lásd meg, hogy ki a neked való személy, hozzá kerülj a legközelebb! Idővel úgyis kialakulnak a dolgok, csak légy nyitott, barátságos, semmiképp sem visszautasító másokkal szemben! Szerintem ez a legfontosabb. Így hamar a szívüke lophatod magad. :)
2010. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű, ismerkedj másokkal, akár interneten:) Vagy Chat.

Ha esetleg ez neked nem válik be, suliba menj oda másokhoz és akár csak valamit mondj nekik, amit hallottál amikor beszélgettek.:) Vagy járj valahova...

Pl:Szakkörökre,Táncra

Akár sport edzésekre is járhatsz.:)

Mindenhol lehet embert ismerni!

2010. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 3. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
am hol laksz?
2010. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!