Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy olyan...

Mit csináljak egy olyan anyával aki állandóan panaszkodik,hogy rosszul van?

Figyelt kérdés

Folyamatosan panaszkodik nekem messengeren.

800km-re élek tőle és 26 éves vagyok de állandóan írogat,hogy ez fáj meg az fáj meg lázas meg most megfázott.

Meg szerinte tüdőgyulladása van, de orvoshoz nem megy.

Kicsit úgy érzem,hogy állandóan panaszkodni akar.

Annyira leszív az életről mert ilyenkor mindig megijedek meg bestresszelek hogy lesz vele valami de aztán soha nincs semmi.

Mit szórakozik állandóan?

Kiskoromban is ezt csinálta. Állandóan fenyegetett,hogy álljak a lábamra mert ő már nem fog sokáig élni mert ilyen meg olyan baja van.

Velem van a baj ha már nem veszem komolyan?


2023. jan. 20. 18:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
58%
Nincs szomszédja, közelben lakó rokona, barátnője, aki el tudja vinni az orvoshoz? Teljesen el van anyátlanodva, nincsen hozzászokva ahhoz, hogy egyedül kell intéznie az életét. De nem is normális, hogy nincs körülötte senki, aki legalább az orvoshoz elvinné, vagy az ügyeletet kihívná. Nem dolgozik?
2023. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A pszichológus szerint magának köszönheti. Ezt is mondtam neki,hogy rosszul érzem magam mert egyedül van. De miért én mentsem meg 1000km-ről?

Egy barátnője sincs..senkije.

Nővére van akivel nincs jóban mert 30 éve megcsalta a férje anyuval.

Szóval…..

2023. jan. 21. 17:35
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne neked legyen lelkiismeret-furdalásod azért, mert ő nem tudja felnőttként vinni az életét. Viszont lehet, hogy komolyabban megbetegszik vagy ne adj' isten öngyilkos lesz, de azért se te vagy felelős, csak legyél rá felkészülve, hogy megtörténhet.
2023. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem csoda, hogy nincs senkije. Ja még félre is bszott? Mondjuk egyre inkább kamuszagúnak tűnik a sztori.
2023. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Az a rohadt szomorú,hogy nem kamu.
2023. jan. 21. 18:19
 26/26 anonim ***** válasza:

A kedves öcs talán nem tudja pontosan, hogy milyen a nővére? Szerintem ő tudja a legjobban. Lehet ő is már csak ráhagyja.

Volt már olyan, hogy jött az öcsi hogy kiálljon a nővéréért?

Nem hiszem, hogy anyud igazán le tudna járatni bárki előtt - már aki ugye egyáltalán szóba áll vele. Aki meg beszél vele - akár csak te - pontosan tudja, hogy milyen, és valószínűleg sajnál téged, amiért ilyen helyzetben vagy, ha csak nem ugyan olyan beteg mint édesanyád - ez esetben az ő véleményükre se adj.

2023. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!