Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt sógornöm felvenné velem...

Volt sógornöm felvenné velem újra a kapcsolatot. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly szétmentünk a férjemmel. Ő dobott ki, elköltöztem az albérletünkből. Egy ideig próbáltam tartani a kapcsolatot formálisan, diplomatikus keretek közt vele és a családjával de sógornöm nem válaszolt így nem is erőltettem tovább a dolgot. Pedig előtte nagyon jó volt a kapcsolatunk.

A volt férjem összejött egy másik nővel ezért gyorsan fel is pörgette a válási procedúrát amin kicsit veszekedtünk, szidott engem a családja keményen amiért megnehezítem ezzel a férjem és az ő életüket de túl vagyunk rajta.

Most írt a volt sógornöm, több mint egy év után, hogy eszébe jutottam, nem igazán beszéltünk mióta elköltöztem a bátyjától és hiányzom neki.

Nem tudom ezt mire vélni, hogy csak most jutottam eszébe. A facebook szerint nyalja a volt férjem barátnőjének a fenekét most meg rámír.

Nem értem ezt.

Én már lezártnak a múltat de nem érintett túl jól hogy rámírt.

Tudom, hogy nem ismeretlenektől kéne tanácsot kérnem de nem tudok kinek beszélni erről a szituációról.

Ti vàlaszolnátok neki vagy hagyjam a fenébe?

34/L


2023. febr. 6. 00:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

2

Ne beszélj hülyeséget. Itt volt sógornőről van szó. Teljesen más szitu mint egy barátnő. Itt komoly érzelmek voltak, válás stb…

A kérdezőnek nincs szüksége semmi keverésre, ha lezárta azért ha akkor azért.

Nincs ilyen hogy ki mellé állt. A testvére mellé, mindig.

2023. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Meghallgatnám, mit akar mondani, magamról SEMMIT sem árulnék el. Elmondanám viszont, hogy nem esett jól a viselkedése.
2023. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Ráírnék, hogy hé, eddig tettél rám, most mi ez a változás?
2023. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem jobban jársz ha tiszta lappal nyitsz egy új kapcsolatot. Nem érdemes a régivel törődni. Elég zavaros és mindig lesznek kérdések, bizonytalanság.
2023. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

"Helga, én irtam, de nem válaszoltál egy éve.

Láthatóan jó viszonyt ápolsz Jani új barátnőjével is.

Jani szerint azt is támogattad, hogy váljon el tőlem.

Szetintem nem kéne ezt a "sógornősdit" erőltetni.

Üdv!"

2023. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
94%
Több, mint gyanús. Én biztos nem reagálnék. Egy ilyen jellegű pálfordulás mögött általában nem a jó szándék áll. Ebben az esetben valószínű, hogy az új barátnő is szerepet játszik. A helyedben vagy figyelmen kívül hagynám vagy tiltanám, nincs szükséged ezekre az emberekre.
2023. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Láthatólag jó a kapcsolata az új nővel: ahogy veled is volt? Tán fúrja az új bigét, és megpróbál belevonni?
2023. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 NTBS ***** válasza:
92%
Hallgasd meg, de infót ne adj ki magadról. Kémkedni akar szerintem.
2023. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%

2-es vagyok.

Mégis milyen hátsó szándéka lehet? Persze ha ennyire félsz tőle, akkor nem is tudom mi a kérdés, ne beszélj vele. Kicsit ovis színvonalnak érzem ezt a gondolkodásmódot, hogy pl biztos meg akar tudni rólad valamit. És mégis mit? De lehet, hogy velem van a baj, sosem voltak ilyen őszintétlen “bajos csajok” szintű kapcsolataim. De ha nem voltatok barátnők és nem is akarsz vele beszélni, akkor mi a kérdés?

2023. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

19

Egy csomó hátsó szándéka lehet. Írtak egy jó párat a válaszolók. Attól hogy te nem találkoztál ilyennel még létezik. Szinte biztos hogy van hátsó szándék. Minimális az esélye hogy nincs.

Pl: a volt férj békülni akar, a volt férj még mindig mérges a kérdezőre és valahogy ártani akar neki. ( munkahelyen, új párkapcsolatnál)

Az új nő féltékeny mert ez gyakori, és ő akar keverni. Pl hazudik valamit a kérdezőre, a volt férj meg cirkuszol . A sógornő kiismerte az új nőt, aki mégsem olyan jó, és elkezd keverni.

Ezer lehetőség. Ezért jobb ha bele sem keveredi a kérdező és egy betűt nem ír.

2023. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!