Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után az anyai és az...

Válás után az anyai és az apai oldalon lévő család hogy viszonyul a másikhoz? (Bárki szemszögéből írhatjátok)

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször simán nem si foglalkoznak egymással, hisz gyakorlatilag nem sok közük van egymashoz amugy se.
2023. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%

4 éve váltak el a szüleim. Anyukám oldaláról elfogadták apámat, nagybátyámmal haveri szinten voltak, viszont apám oldaláról anyámat egyáltalán nem fogadták el, mert nagyanyámnak az egyetlen kisfiához senki nem ér fel. Apám lánytesói is be-beszólogattak mindig.


Anyám családja válás után is normális viszonyban maradt apámmal, de már nyilván nem olyan közeli. Viszont apám családja még jobban anyám ellen van, pedig apám megcsalása miatt lett vége a házasságnak. Persze megy mindenki felé, hogy minket ugyanúgy szeretnek, mert az unokájuk/unokahúguk vagyok, de pontosan tisztában vagyok azzal, hogy nem így van. Én külsőleg és belsőleg is eléggé hasonlitok anyámra, és ezt nem egyszer éreztették velem, hogy számukra ez rossz, és a húgom az isten.


A vicc az egészben, hogy apámnak lett új párja (anyámnak is), szó szerint egy qrva, de ő az isten, aki megmentette apámat a boszorkány karmai közül.

2023. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Igaz, nekem meghalt apukám. 3 éves koromban. Anya 4 éves koromban jött össze nevelőapámmal. Apai nagyanyám azzal a lendülettel kijelentette, onnan nem vagyok az unokája. Nagynénémékkel úgy 15-6 éves koromig tartottam a kapcsolatot, de így utólag belegondolva nagyon egyoldalú volt. Majd mikor a mama meghalt, onnan nagynéném is eltűnt, mert hogy én ne örökökjek, mama mindent egy távoli rokonjára iratott (nagynéném sem kapott semmit)


30 vagyok

2023. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Anyukám, soha nem mondott egy rossz szót se apámra, a család távolabbi részétől tudtam hogy apám alkoholista volt. Ami apám családját illeti: 14 évig abszolút szart rám, amikor meg jelentkeztek, egyértelmű volt mit akarnak: úgy kezdődött a nagy kapcsolatfelvétel levélben hogy "most hogy már dolgozol"... elküldtem őket a francba. Ha addig nem kellettem, a keresetemért se tartsák a markukat.
2023. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

A szüleim jóban maradtak a válás után, nem köpködve váltak el, csak már belátták, hogy semmi értelme együtt maradni. Anyám oldalán mindig nagyon szerették apámat, és ez nem változott a válás után sem: ugyan olyan szeretettel fogadták, sőt, ha nem látogatta őket egy darabig, hiányolták.

Anyámmal is ugyanúgy rendesek voltak az apai ágon, ő azt mondta, semmit sem éreztettek vele, de nekem azért furcsa volt, hogy pl. apai nagyapám sosem ajánlotta fel neki a tegezést, mint lehetőséget. Nekem ez nem azt mutatja, hogy nagyon a szívükbe fogadták.

2023. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam de jóba vagyok az exfeleségemmel meg a párjával is. Szüleim sincsenek rosszba velük, nagymamám haragszik rá mert úgy a hátam mögött jött össze a pasival. Exem szülei addig sem szerettek engem. Két gyerekünk van őket szeretik a nagyszülők mind a 4. Állítólag az exem új párja szimpatikus nekik. Nekem nincs új párom nem is akarok.
2023. márc. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!