Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni igénytelen...

Mit lehet kezdeni igénytelen családtaggal?

Figyelt kérdés

Anyám férje soha nem mos kezet önként még nagy wc után se, lehúzza a wct és jön is ki, utána úgy nyúl mindenhez, én már ezért se merek pl hűtőben olyan kajához nyúlni ami nem az enyém.

Kb külön kérvényt kell benyújtanom, hogy anyám rászoljon és akkor kb 3 mp-ig öblíti a kezét és ennyi. Ha én kérem meg rá sértésnek veszi és még ő van felháborodva.

Illetve anyám se sokkal jobb, talán egy fokkal, de ő se mos kezet kis dolog után. Kisöcsém is ugyanezt csinálja mert ezt a példát látja, egyedül én szoktam rászólni pl amikor hazajön.


2023. márc. 5. 10:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

#10


Ügyes vagy!


Én is képes vagyok rá, de ettől még megmosom a kezemet WC használat után, és nem szeretném, ha olyan ember fogdosná össze a dolgaimat a konyhámban, aki ezt nem teszi meg, miután kitörölte a fenekét.

2023. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen emberrel éltem 5-14 éves koromig. Apám több mint 40 évig így ismerte. Így élt és így is halt meg az az undorító, igénytelen, önző "állat". Semmit nem tudsz csinálni. Tényleg nagyon sajnálom, tudom, milyen undorító, hogy mindent összetapicskol és sehova nem mersz biztonsággal nyúlni, a hűtőbe pláne, amit eszel... de sajnos az ilyen ember nem változik. És ez ahogy idősödik, rosszabb lesz a lustulással. Az én emberkém olyan szinten lement, hogy kiderült titokban a kádba hugyozott éjjel, amikor meg kiírtuk neki papírra a fürdőbe, hogy NEM WC, szó szerint kikérte magának a dolgot.
2023. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
#11 Én is megmosom, félreértés ne essék. De nem tudom nem fáj alapon azért nem akadok ki minden apróságra. Apám napi kétszer mos kezet a zuhanyzáson kívül, a reggeli sz*rás után és amikor estére végez a műhelybeli melóval, és nem finnyáskodok a konyhában.
2023. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
#12 Mondjuk a káddal nem tudom mi a baj, könnyen tisztítható, én pl. kezet mosok hugyozás után, ezért pont a csapba szoktam, nem pazarlom el a vécélehúzás vizét, és mellesleg akkor már a fütyköst is megmosom egy sima törlés vagy alsóba csepegtetés helyett. Ez a leghigiénikusabb.
2023. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
#14, Mondjuk az a baj, hogy belehugyozott, miközben egy méterrel odébb a másik helyiségben a wc. A kádat nem mosta ki utána, sőt mi több, a szaros seggét is ott mosta ki, azután az egész kád oldala barna csíkokban pompázott.
2023. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Írd ki egy papírra a wc vel szemben,hogy "kérlek használat után moss kezet!". Lehet ha látja,azzal ösztönzöd. Vagy rakj ki kézfertőtlenítő gélt. Azzal még kifelé menet is tudja fertőtleníteni. Mégis több mint a semmi.
2023. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is ilyenek voltak a szüleim, sőt a pisit le se húzták, csak a nagy dolgot.... csak kaka után volt kézmosás, egyébként soha. Fogat soha nem mostak. Fürdeni hetente, két hetente fürödtek. Engem megszóltak, ha leizzadtam tesin és este lefürödtem. Ők hóaljukat mosták meg reggel és ennyi meg kis dezosor. Apámnak rendszeresen "segg" szaga volt, 4-5 napig hordott egy alsót és jól teleszarts meg fingta. Én naponta cseréltem a fehérneműt és anyám beszólt, mit urizálok, ő egy hétig hord ef mnelltartót.... 34N
2023. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Na, azért az, hogy a pisit nem húzzuk le, igazából egy környezettudatos hozzáállás, és nem olyan büdös tőle a lakás, mintha mondjuk macskát tartana az ember. A többi tényleg undorító.
2023. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon semmit se lehet tenni,mert már felnőtt emberek.Sokaknak ezek a dolgok nem fontosak és nem is lehet rájuk erőltetni a dolgot.
2023. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!