Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha célozgat a költözésre, azt...

Ha célozgat a költözésre, azt jelenti hogy szeretne összeköltözni velem?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, az elmúlt pár hétben többször megemlítette, hogy szeretne otthonról elköltözni.

Ez azt jelenti, hogy velem szeretne összeköltözni, vagy csak unja hogy a szüleivel kell élnie?

Rákérdeztem, de nem válaszolt.


2010. okt. 6. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem még maga sem tudja, a lényeg h otthonról menjen el
2010. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondogatta, hogy majd ezt meg azt veszünk a közös lakásunkba, ilyen meg olyan lesz a szobánk.
2010. okt. 6. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezt azt jelenti, hogy szeretne elköltözni.

Az, hogy nem válaszol, az pedig nemet jelent. (Mellesleg az sem bíztató, hogy másfél év után képtelen válaszolni a kérdésedre.)

2010. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg veled, bár számomra az érdekes, hogy rákérdeztél és nem mondott erre semmit.
2010. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért nem akar még összeköltözni, mert nincs havi jövedelmem.
2010. okt. 6. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószinüleg azért nem akar még veled.
2010. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak gáznak tartaná azt mondani, hogy nem akar eltartani.
2010. okt. 6. 12:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erről van szó. Hagydd, hogy költözzon, azán mikor neked is lesz fizesésed hozzáköltözöl. Te se várhatod el, hogy eltarson. Esetleg ha a szüleid besegítenek, de én tőlük se várnám el, hogy fizessék, hogy én a paismmal akarok lakni. Nehéz helyzet, de ki kell várni.
2010. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem is várnám el.

Csak nem értettem, hogy miért mondja el minden nap, hogy alig várja hogy elköltözzön otthonról.

2010. okt. 6. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Saját önálló életet szeretne, ami egyelőre tőled független. A szüleitől szeretne külön menni. Ehhez neked talán egyelőre semmi közöd. Ha elköltözött, akkor nyilván örül, ha egy-egy este nála alszol, vagy átmész, de nem akar még veled lakni. Ez szerintem teljesen természetes. Ha ezt felrovod neki, akkor hamarosan le fog lépni. Hagyd hogy legyen meg a külön élete, és ebbe ő vonjon be téged, magától.


Ehhez semmi köze annak, hogy van-e kereseted vagy nincs. A férfiak alapvetően szeretnek anyagilag segíteni egy nőt, kivéve ha már többször kihasználták őket. Ha akarná hogy közös lakást béreljetek, akkor azt mondta volna. De nem ezt tette, sőt nem is válaszolt a kérdésedre, mert félt hogy megbánt a válasszal. Add meg neki a megnyugvást, hogy te is úgy gondolod, hogy egyelőre legyen ő egyedül, önálló élettel, és így találkozgassatok.


32/N

2010. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!