Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántó ha nem akarok összeköltö...

Bántó ha nem akarok összeköltözni a párommal?

Figyelt kérdés

Abba a városba költöznék ahol lakik, de nem hozzá hanem keresnék kiadó szobát. Ezzel megbántom? Ti mit szólnátok hozzá?


Utolsó talinknál megemlítette azt is hogy de jó lesz minden nap találkozni. De én nem akarok minden nap találkozni. Ez gáz?


2011. szept. 13. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát kicsit gáz,de miért nem akarsz odaköltözni és miért nem akarsz vele mindennap találkozni,tudni kéne a részleteket!

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

2011. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz. De miért költözöl akkor abba a városba? Ha ennyire fontos a szabadságod? Ő nyilván meg fog sértődni, mert úgy tűnik, ő jobban szeret, vagy csak gyorsabb nálad.
2011. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem régóta vagytok együtt és még idő kell, h megismerd, akkor nem gáz. Viszont ha több éves kapcsolat és nem tudod igazából, h mi legyen, akkor fura h így húzod őt. Ebben az esetben fel kell tenned a kérdést, h ő-e az, akivel együtt akarsz élni a későbbiekben.
2011. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

nem bántó és nem gáz..

viszont párod úgy tûnik szeretné komolyabbra fordítani a kapcsolotatokat..

mondd meg neki mindig ôszintén, te hogyan érzel.. persze ne túl nyersen, hanem kedvesen.. még egy párkapcsolatban is lehet a feleknek különbözô igénye, ami nem szégyen, nem felháborító..

egy párkapcsolat legfôbb alapja az alkalmazkodni tudó képesség..

egyszerûen besz;eld meg vele..

2011. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

akkor sem gáz, ha 10 éve vagytok együtt!!!! (most olvastam mások hozzászólását)

a lényeg az, hogy a pároddal mindig ôszintén beszéld meg, hogy neked mik az elvárásaid..

az hogy ô mindennap akar veled talizni, meg összeköltözni, az még nem jelenti azt, hogy te kevésbé szeretnéd ôt!!!!

jellembeli különbségek..

én személy szerint soha többé nem költöznék oda senkihez a kész lakásba.. egyszer nagyon csúnyán megjártam..

akkor inkább a szomszéd utcába külön albiba..

;es majd azután az idô segít dönteni, hogy keresünk-e együtt közös fészket, vagy sem..

2011. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez tényleg kevés ahhoz, hogy segíteni tudjunk. Ahhoz fontos lenne ismerni a részleteket, ahogy írták is.

Mióta vagytok együtt?

Hány évesek vagytok?

Melyikőtök hogyan gondolja a kapcsolatot?

2011. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nem gáz
2011. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

sztem nem gáz

bár inkább a korotoktól függ meg hogy mióta vagytok együtt

2011. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

nem gáz, de bántó.

amúgy nekem fura, hogy a kapcsolatotok ugyebár nem túl komoly (persze ezzel nincs baj) de te mégis "párom"nak hívod őt. valahogy ez a szó szorosabb kötődést sejtet. mind1

2011. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, mióta vagytok együtt, milyen a kapcsolatotok. Ha kis ideje vagytok együtt (és még nem vagy biztos magatokban), és egyébként is jobb neked randizgatni, találkozgatni (szval még nem akarod, hogy nagyon komolyabbra forduljon), és neki is ugyanez a véleménye, akkor nem gáz. A külön lakásba/szobába költözés sztem egyébként sem az, ha nem teljesen komoly a kapcsolat (mondjuk esküvő és/vagy gyerek után már illene, de gondolom, te nem az a kategória vagy).

Viszont ha már komolyabbra tervezitek (vagy akár csak ő), akkor furán venné ki magát, hogy te nem akarsz minden nap találkozni. De te tudod (vagy neked kellene tudnod... legalábbis nálunk biztos jobban tudod :P), hogy milyen a kapcsolatotok, hogy kiíbrja-e vagy sem...

2011. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!