Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, a szüleitek és a...

Szülők, a szüleitek és a gyerekeitek viszonyába mennyire szóltok bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18/L vagyok. A szüleimmel, a két testvéremmel és az anyai nagymamámmal élek. A nagymamámmal nagyon rossz a viszonyom, előtte is ilyen "kutya-macska barátság" volt közöttünk, de nemrég kiborult a bili. Történt ugyanis egy hete, hogy vidéken voltunk egy esküvőn. Nagyanyám leszólta az ajándékot, amit vittem

azt mondta, beégetném őt vele, vigyek mást. Nem vittem, amire beduzzogott rám. Majd a lagzin a hátam mögött azt mondta, hogy a barátomnak nők terén nincsenek nagy igényei, csak rám kell nézni... Pont meghallottam, majd mindenki előtt azt mondtam neki, hogy ő beszél, aki a sírba kergette a férjét (nagypapámat), fogtam magam és hazajöttem vonattal.


Azóta áll a bál nálunk, a szüleim azt mondják, én is bocsánatkéréssel tartozom. Én meg azt mondom nekik, hogy ebből maradjanak ki, még azt is felkínáltam, hogy csak aludni járok haza, de azt mondják, nekem is tennem kell a békéért. Miért nem tudnak a nem az ő vitájukból kimaradni?


2023. márc. 25. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Ebbe nincs beleszólásuk, de sajnos ha nem tudsz elköltözni, ez így roppant kellemetlen lesz. :/


Én elképzelni se tudnám, hogy anyám velünk lakjon (ő se viselte a nagyanyám..) . A mi viszonyunk so-so, de elég sokat tudunk vitázni, plusz az állandó kritikájától kinyúlok... mondjuk itt el se férne a panelban, a családi házuk se elég nagy két generációnak.


27/N

2023. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Egykutyák vagytok: nyilván nagyanyád természetét örökölted. Ugyanolyan tahó parasztok vagytok mindketten.
2023. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Költözz külön pasiddal, aztán emg van oldva a mama gond.
2023. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Na, azért a kérdező nem mondta volna, ha a kedves mama nem kezdi szapulni. Öreg, nem szent és sérthetetlen. Ha mindig ekkora paraszt volt, megérdemelte, hogy valaki beszóljon neki.
2023. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
A kérdező egy tapló, mert különben nem nyilvánosan, más esküvőjén kezd őrjöngeni. Csak ugye éppen a balhé volt a célja neki IS.
2023. márc. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezért mondtam hogy éppen olyan paraszt mint a nagyanyja. Egyik se tudja befogni a pofáját, egyik se törődik másokkal, egyik se felnőtt annyira hogy ne bassza el más esküvőjét a hisztériázásával. Mindkettőnek csak annyi számított hogy megalázza a másikat. A "de ő kezdte" kifogás meg max ovisoknál működik. Vagy ott se.
2023. márc. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
2es én pl alapból nem vagyok tahó! De! Van az a pont, amikor az embernek elborul az agya! Öreganyámmal nem beszélek 3 éve és marhaság hidegen hagy.
2023. márc. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

marhára *

Mindig egy okoskodo (pedig ostoba) szarkeverő volt.

2023. márc. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sem vagy egy fokkal sem különb a mamánál...

Más esküvőjén patáriázni?

18 vagy. Felnőtt. Fogd a cókmókod azt ülj fel ismét a vonatra, kezdj új életet. Megteheted.

Ha nem, akkor meg viseld a mamát, csak szenvedj halkan, ne cseszd el más napját vele

2023. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Tök jó, hogy azonnal vonatra ültél és hazahúztál, ha nem tetted volna magadtól, tuti én rúgtalak volna ki páros lábbal az esküvőmről ha ilyen tahó paraszt módra viselkedsz, a nagyanyáddal együtt.

18 évesen téged ugyanúgy szívességből látnak el otthon anyádék, mint a nagyanyádat, már ha nem a nagyanyádé az egész ház. Mert akkor meg az egész pereputtyod anyukástul-tesóstul a nagyi nyakára költözött patáliázni.

2023. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!