Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszokott dolog az, hogy...

Megszokott dolog az, hogy valaki a szakításkor követeli rajtam az ajándékba adott bor árát és a randikocsikázások benzinpénzét, különben rendőrségre megy, hogy fizessem meg a 'tartozásomat'?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok,ez a sz.rházi 30-on felül. Fontos beosztásban dolgozik,emiatt folyamatosan csesztet azóta,hogy amit én csinálok,az semmi,mert bezzeg az ő munkája százszor fontosabb. Az interneten a blogomban lek.vázott,mikor anyám felhívta,neki meg előadta az úriembert,45 percig nyomta neki a dumát a telefonba,a kvázást természetesen tagadta,anyám teljesen elájult tőle,és megegyeztek abban,hogy én vagyok az ideggyenge,és pihennem kell.
2010. okt. 8. 16:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugdtan mondd meg neki, hogy menjen csak a rendorsegre.Majd jol kirohogik.
2010. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az az ember aki egy nőnek felhánytorgatja a ráköltött pénzt nem Férfi!

21F

2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Menjen :) Szerinted nem nevetnék ki?! Az ilyennel nem szabad leállni. CSak ő, ő, és ő létezik.
2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem megszokott:):):)

De a rendőrök bizonyára megmondanák neki, hogy hol keresgélje a bora ésa benzin árát.:):):)

Te meg pihenj, mert egy ilyen vadtulkot valóban ki kell pihenni:):):) Nyugi , ideggyenge biztos nem vagy mert elég összeszedetten megfogalmaztad a problémát. Sajnos volt szerencsém hasonszőrű egyénhez, így tanúsíthatom hogy enm csak a regéynek és a filmek agyszüleménye az ilyen pocsék karakter.

2010. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Örülj neki, hogy egy féreggel kevesebb. Menjen a rendőrségre vagy a bíróságra, aztán fizesse a perköltséget is!
2010. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Na véletlenül elküldtem hamarabb. Szóval én vagyok az ideggyenge,aki felfújja a dolgokat,anyám hívott,hogy nyugodjak meg,mert felajánlotta a segítségét,ha képes leszek megnyugodni,mert semmi okom haragudni,én meg mondtam,hogy hamarabb döglök meg,mint hogy ez a sz.rházi segítsen,erre anyám lerakta a telefont. Most itt bőgök,anyámmal számot cseréltek,majd hívni fogják egymást,hogy 'ne az én elmondásomból értesüljenek a dolgokról'
2010. okt. 8. 16:21
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Elso vagyok.Nem tudom, milyen a kapcsolatod anyukaddal, es nem ismerem ot, de vannak kiborito anyak, akiknek nem tudod megmagyarazni, hogy nincs igazuk.Ha o is ilyen, szerintem jobb lenne, ha egy darabig szuneteltetned vele a kapcsolatot, persze csak ha nem laksz vele.Azt elmondtad neki, hogy a pasid visszakovetelte a cuccok arat?
2010. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem is azaz elképesztő, hogy egy pasi akkora sz@rházi ... de anyádtól teljesen kiakadtam. Hogy állhat már valaki a saját lányával szembe egy vadidegen tahó pártjára? Az biztos hogy őt is nagyon kiosztanám ...
2010. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nekem is volt olyan.. kaptam egy könyvet és a szakításunk után megkeresett, hogy örülne, ha megadnám a könyv árát (mindezt e-mailben!) és még a bankszámlaszámát is elküldte :D Töröltem az e-mailt, mert hogy milyen már?
2010. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hú szegény!! A sz.rházi nyugodtan menjen a rendőrségre, remélhetőleg még megvannak neki a számlák, amikor a benzint és a bort vette, és tudja igazolni fényképpel, titkos kamerával, hogy ez miattad történt :)))

No de figyelj. Ne borulj ki. A pasit hagyd a fenébe, ne is beszélj vele. Ne vedd neki fel a telefont, tiltsd le a blogodból, ha lehet ilyet, vagy legalábbis töröld a kommentjeit, sőt, én a helyedben újrakezdenék vhol máshol egy blogot. Anyudnak meg mondd meg NYUGODTAN(ez a kulcs, így látja, hogy már jól vagy, és nem vagy ideggyenge), hogy legyen kedves nem beleszólni a Te szakításodba, és ne kommunikáljon ő sem a pasival, hiszen Te vagy a lánya, és melletted kell állnia. Fő a nyugalom, tudom, könnyen mondom, de próbálj meg nagyon nagyon nagyon higgadt maradni, mert így, ha látják rajtad az erőt, kevésbé tudnak kikezdeni Veled. Kitartást, nagyon sajnálom, ami Veled van, de f.sza csajnak tűnsz, menni fog!

2010. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!