Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen dolog...

Szerintetek ez milyen dolog anyós részéről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki szeretném kérni a véleményeteket. Nem dühből, vagy sajnálatból akarom megírni ezt a kérdést, őszintén érdekel Ti mit gondoltok erről. A férjemmel 2 éve váltunk el, van egy 4 éves kislányunk. Azért váltunk el, mert ő tanár és egy kis diákja beleesett, ő meg ezzel visszaélve szépen meg...Csak hogy a lány írogatott, hívogatta és hát lebuktak. Ennek ellenére anyósom a mai napig rám neheztel ,hogy nem bocsátottam meg. Szóval a férjemnek azóta született még egy kislánya, aki most 5 hónapos. (Nem a diáklánytól:) A kapcsolatot normálisan tartjuk, anyósék is elvihetik magukhoz 1-1 nap napközben, már a férjemmel sem veszekedek. Most vasárnap jött át anyós a lányhoz és azt mondta, pakoljam már legyek szíves azokat a dolgokat össze, amiket tőle kapott a lány(nem annyira sok dolog, pár könyv, egy baba babakocsival, ilyesmik), mert ő látja, hogy a lányom nem is nagyon játszik vele és odaadná a kislánynak aki most született. Jelzem, anyósom a 2év alatt kb 3*10percet volt nálunk, mert annyira azért nem jó a viszony, a volt férjem szokta elvinni az anyjáékhoz, tehát semmiképp nem láthatta, hogy a lányom mennyit játszik ezekkel. Én azért nagyon ledöbbentem, nem mintha rá lennék szorulva nagyon az ajándékaira, de hogy kérheti vissza egy nagyi az unokájától a játékokat, mert haragszik rám? Szerintetek ez normális? Ráadásul van közte egy plüss fóka, amivel a kislányom el szokott aludni, és nem tudom, hogy értessem meg vele, hogy azt elveszem...Ti mit tennétek a helyemben? Ez csak szerintem szánalmas dolog?
2012. febr. 29. 19:16
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, ha a ruhákat kérte volna vissza, azt még meg is értem mondjuk, mert azt már úgyse tudjuk használni, a másik kislány meg igen.
2012. febr. 29. 19:18
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a francba, mondd meg, hogy a kislány sírt, amikor összepakoltad a játékokat, máskor meg ne hozzon semmit, azt ég áldja.
2012. febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Én nem adtam volna vissza. Az ajándék nem kölcsönadott cucc, amit később visszaigényelhet. A helyedben elküldtem volna a fenébe és nem adtam volna semmit sem, csak azért sem, mert ilyen hülye bunkó...

A volt férjemnek adtam volna át személyesen olyan holmikat, amik jól jönnek náluk most és nekem nem kell.

2012. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális. Én visszaadnám a játékokat kivéve a plüss fókát, inkább felajánlanám, hogy veszek helyette mást. Többet viszont nem engedném, hogy bármit is adjanak a gyereknek.

Az pedig, hogy a válás miatt neheztel az anyósod ne érdekeljen. Vannak emberek akik szerint mindent el kell tűrni, valószínűleg ő is ilyen. Inkább légy büszke arra, hogy nem engedted magad megalázni.

2012. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért pakoltam össze már a játékok nagy részét, mert annyira piti dolog, hogy nekem még cirkuszolni sincsen rajta kedvem. Sőt vettem a másik kislánynak ajándékba egy plüss állatot, hogy lássák én nem vagyok olyan primitív, mint anyós. A fókán még gondolkozok..(Szombaton jön a lányért a volt férjem), igazából kiváncsi vagyok, más mit gondol erről..
2012. febr. 29. 19:26
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Az a helyzet, hogy már NEM az anyósod. Magyarán nyugodtan elküldheted melegebb éghajlatra, ő már csak egy nő, akit mellesleg ismersz egy kicsit.
2012. febr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon szánalmas.
2012. febr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Anyós el van borulva a haragtól.Ez valóban nem normális.Én összekészíteném a cuccot, A FÓKA NÉLKÜL,mert biztos nem tudja,hogy azt is tőle kapta,ha meg igen hivatkozz a gyerekre,hogy azt szereti és megtartjátok.

Nem biztos ám,hogy a volt férjed tud erről az egészről.

Használt ruhát jelenleg ne adj,csak ha kér a férjed,mert anyós abba is bele fog kötni,hogy levetett holmival akarod "kiszúrni" a szemüket.

A többit meg add oda úgy,hogy a gyerek lehetőleg ne lássa.

2012. febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add vissza a cuccokat! Megmondod, hogy az már hozzánőtt a gyerekedhez, és sírt utána, mikor látta, hogy összepakolod.Vegyen másikat a másik gyereknek.Utálom az ilyen hülye vén ....t
2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Óh hát listát vezet(ett) ezek szerint a dolgokról, mert a lányom szeme láttára mutogatta vasárnap, hogy amiket én vettem ezt meg ezt meg ezt...Nem vagyok abba se biztos, hogy nem az első kukába akarja kidobni. Csak nem értem annyira, mert eddig bár tudom, hogy haragszik rám, azért ilyen húzásai nem voltak. Meg nem értem miért a lányomon keresztül csinálja, eddig a férjem pampogott, hogy az anyukája azt szeretné, hogy többet legyen velük a kislány, ne idegenek legyenek neki. Erre mi lesz, legközelebb felírja, hogy egy tányér húslevest+ egy csokit evett náluk az 500Ft lesz? Jelzem nem áll rosszul anyagilag a volt férjem (egyetemen tanár), sem pedig én, már csak ezért is érthetetlen a szituáció számomra.
2012. febr. 29. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!