Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt munkatársam lehetne a...

A volt munkatársam lehetne a biológiai apám?Nagyon sok jel van rá,ez nem mindennapi.

Figyelt kérdés
Elhelyezkedtem egy cégnél néhány éve és ott megismertem egy férfit,akivel bemutatkoztunk egymásnak,kedves volt velem sokszor és kis idő után elkezdett "tutujgatni"mint fiatalabb dolgozót persze jóindulatúlag,ha sírtam megvigasztalt.Utána néztem a családjának és az egyetlen lányával úgy hasonlítunk egymásra mint két tojás,csak én felnőttbe,ő gyerek képébe.Hasonlít a természetünk,az arckifejezésünk,mosolyunk,menésünk.Olyan színre festettem a fodrásszal a hajam mint amilyen a kislánynak van és tiszta "kislánya"vagyok.Ez még nem minden facebookon egy kamu/ál oldalról a lányának szólít engem.A férfi csak 46 éves,fiatalos,csajozó gép.Vállaljam fel,hogy ő az igazi apám?Hivatalos helyen nem szeretném mert a nevelő apámat azaz akit eddig apámnak hittem szégyeníteném vele.Mit kezdjek ezzel az egész kialakult helyzettel,nagyon erősen ragaszkodom hozzá.
2023. ápr. 24. 08:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. DNS teszt (pl. MyHeritage)kb.15 ezerbe kerül.Ha nem stimmeltek és nem az apád, akkor csak simán rádhajtott.
2023. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Teszteljetek, ha belemegy ő is.
2023. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

"ha sírtam megvigasztalt"

"Olyan színre festettem a fodrásszal a hajam mint amilyen a kislánynak"

"A férfi csak 46 éves,fiatalos,csajozó gép."

"facebookon egy kamu/ál oldalról a lányának szólít engem"


G.ci, néha tényleg meglepődik az ember, hogy mások miért veszik fel a fizetésüket, mit csinálnak munkaidőben.

2023. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

Tisztára mint a görög sorstragédiákban. Apa és lánya nem ismerik egymást, a már felnőtt nő találkozik az apjával, de nem tudják egymásról.

Már csak az kell a végkifejlethez, hogy vonzódni kezdjetek egymáshoz és szexeljetek, Zeusz meg valami büntetéssel sújtson titeket az incesztus miatt.

2023. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%

#4 vagyok.

Ja, most látom, a nickneved is egy görög nimfa neve. :-)

Valld be, hogy csak kitaláltad az egészet és a görög mitológia nagy rajongója vagy!

2023. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal vagy, természetes, hogy "tutujgatnak" a munkahelyen, főleg a 46 éves csajozógép férfiak. Ez még nem jelent semmit. Abból, hogy ennyire utánanéztél a kislánynak, meg még a hajadat is olyan színűre festetted, úgy tűnik, nagyon ráálltál erre a témára, és valamiért nagyon szeretnéd azt hinni, hogy ez a férfi az apád. Ezek alapján szerintem a kislánnyal való hasonlóságnak nagy része csak belemagyarázás. Ha nagyon el akarod hinni, hogy hasonlítasz valakire, és ilyen szinten megszállottja leszel a dolognak, akkor elkezdesz olyan hasonlóságokat "felfedezni", amik nincsenek.

Inkább azt kellene rendbe tenned magadban, hogy miért szeretnél ennyire egy másik apát? Mivel, ha jól értem, aki felnevelt téged, a vérszerinti apád, és csak a saját spekulációidra alapozva nevezed őt máris a nevelőapádnak.

2023. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 qborka ***** válasza:
100%

DNS teszt.


Egyébként szerintem simán csak fel akar szedni.


( A féltestvéremet ismertem meg úgy,hogy abba a suliba járt,ahol én tanítottam. Szóval,akár össze is akadhattál a vérszerinti aupddal a munkahelyen )

2023. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
100%
DNS teszt, ha nem az apád akkor tetszel neki és akar valamit.
2023. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

Anyád mit mond, hogy ki az apád? ... már amennyiben tudja...

Talán ez lenne az egyszerűbb út, nem?

2023. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

9-re:

Plusz mutasson róla fiatalkori fényképeket. Mondja meg, mennyi idős.

2023. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!