Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal? Most ak kezdjek...

Megcsal? Most ak kezdjek nyomozni?

Figyelt kérdés
31/L vagyok férjem 37é.6éve vagyunk együtt,3 éve házasok.Van egy lány 18 éves tudom,h tetszik a férjemnek... és a lánynak is sztem, titokban találkozgattak és mikor megtudtam veszekedés volt,azt mondta nem akarta,h veszekedjek stb ne féltékenykedjek... ak most mit tegyek.megcsal?
2010. okt. 9. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez a lány töb, mint valószínű a szeretője. Gyáva bevallani. Talán számol a következményekkel. Ezt addig csinálja veled, amíg megteheti.
2010. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egészen egyértelmű, hogy megcsal. Egyéb kérdés?
2010. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Unja veled az életet?Álljon eléd és mondja meg.Szerintem is megcsal.Két dolog van kiteszed a szűrét vagy hagyod,hogy hülyének nézzen.

Engem megcsalt a férjem,mikor megtudtam,elzavartam.Azzal jött,hogy nem foglalkoztam vele eleget.Igen csak hogy soha nem volt itthon így nem tudtam vele foglalkozni,ha hazajött akkor is bunkozott.De az elküldéstől megijedt.Átbeszéltünk mindent és hihetetlen változásokon mentünk át mindketten.Szerintem nektek is ez hiányzik,egy jó beszélgetés.Állj elé és mond neki,hogy nem veszekszel,neked igy nem jó,menjen el,vagy beszéljétek meg.Ha pedig megy had menjen.

2010. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

..többen is látták, amint felveszi a kocsijába..???

meg csak barátok??

mondd te tényleg ilyen hülye vagy??31 éves létedre elhiszed, hogy egy 37 éves érett férfi csak barátkozik egy 18 éves felnőtt lánnyal?

téged nagyon könnyen madárnak lehet nézni!!

szerintem szállj ki a kapcsolatból, az ilyen nem férfi.

27N

2010. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy szemét csaló a férjed, aki hazudozik és gyáva is. Szánalmas a gyáva kielégítése beteges vágyainak.
2010. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is elítélem azt, aki megcsalja a párját. De - már ne is haragudjatok - néhányotok megnyilvánulása nagyon röhejes.
2010. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon nagy hogy mindenki minden szarnak elhordja a csókát pedig nem is tudnak semmit...A mónika show fanok gyűjtőhelye...Lehet mondjuk a zabi kölyke is nem?Alapból hülyeség volt ide feljönnöd(kedved kérdező),itt egyből megy az anyázás állandóan ha jogos ha nem akkor is.Egyszerűen elé kell állni és megmondani a tutit(pl ne találkozzon vele többet vagy elhagyod,mint azt már írtam először is)...
2010. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!