Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Megcsal a barátom? Te...

SOS. Megcsal a barátom? Te mire gondolnál ha nem menne haza éjszakára?

Figyelt kérdés
álmomba nem gondoltam volna róla. ha vele vagyok rendes, figyelmes, szexbe is nagyon figyelmes velem, nem kap titkos telefonokat szabad idejét velem töltötte esténként. igaz viharos a kapcsolatunk de nem nézném ki belőle most mégis hihetetlen zaklatott vagyok. 2-3 hetente eltűnik egy éjszakára nem tudom hova. régen szétmentünk 1 hónapra akkor azt hittem nője van de most h együtt vagyunk megint eltűnt. ma sem jött haza, írtam neki de nem jelentkezik. nem tudom mit tegyek, bizonytalan vagyok, arra gondolok h másik nővel van. mit csináljak? hol lehet éjszaka, hol töltheti? szerintetek megcsal, ilyen ritkán találkozik egy másik nővel? egy lakótömben lakunk és láttam h estére haza jött. nem furcsa ez kicsit?
2011. okt. 27. 01:00
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*láttam h estére nem jött haza.
2011. okt. 27. 01:01
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2011. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
mert nem veszi fel a telefont, nem reagál semmire. nem zaklatom ma már
2011. okt. 27. 01:13
 4/39 A kérdező kommentje:
ez ma történt
2011. okt. 27. 01:13
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
holnap kérdezd meg...az is lehet h belekeveredett valamibe v éjszakai műszakot vállal h legyen pénz, v bulizik, v megcsal...szal BÁRMI lehet. tőle kéne megkérdezni..v egyszer utánamenni..
2011. okt. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%

Mentő, kórházak, rendőrség.

Én ezeket hívnám először.

Ha nem járnék eredménnyel, akkor virrasztanék, olvasnék, tévéznék és mikor hazajön megkérdezném, hogy hol is volt.

2011. okt. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha no miatt tunne el,akkor kitalalna valami jo kis alibit.
2011. okt. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
79%
Hazaért már?
2011. okt. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
egész estém rémes volt, alig aludtam. nem jött még mindig haza. nem is írt, hívott. soha nem történt még ilyen, nem tudom mire vélni. mit lépjek most? el vagyok keseredve hogy pont ő akiből soha nem néztem volna ki eltűnik szó nélkül
2011. okt. 27. 07:13
 10/39 A kérdező kommentje:
sajnos a legrosszabbra gondolok hogy nőzik. 1,5 év alatt semmi ilyen kétes ügye nem volt ami gyanakodásra adott volna okot. lehet annyiba sem vesz hogy alibit találjon ki a nőre. lehet berágott hogy megvádoltam sms-be amikor kiborultam. nem tudom
2011. okt. 27. 07:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!