Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleitek sokat veszekednek?

Király vok de te is 2 kérdése:

Szüleitek sokat veszekednek?

Figyelt kérdés
16/f
2023. máj. 11. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én mint szülő válaszolok: 9 éve vagyunk együtt a férjemmel, összesen 3 nagy veszekedés volt köztünk, de ez sem a gyerekek füle hallatára. Csipkelődések, élcelődések vannak, de az is bizonyos határokon belül, nem megsértve a másikat.
2023. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. 2-3 hetente van minimum 1 olyan igazi ordítozós ajtó csapkodós veszekedés. 19/L
2023. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, szinte egész nap ordítoznak.
2023. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5 evvel ezelott amiatt is koltoztem el otthonrol, mert a szuleim minden egyes nap osszeugrottak valamin. Vagy apam pialasa es sertodekenysege miatt, vagy azert mert anyamnak alapbol veszekedos stilusa van, de nem volt nap, hogy ne lett volna hol kisebb, hol nagyobb balhe. Most ha latogatoba megyunk hozzajuk a ferjemmel, fel oranal tobbet nem maradunk, mert mar elore tudom, mikor fognak osszedurranni, ami krva kinos meg ennyi ido utan is. Nem tudom, hogy birjak egymas mellett ‘85 ota, de kamaszkent sokszor mondtam, hogy igazan elvalhatnanak, fel tudnam dolgozni.

27N

2023. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan.
2023. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!