Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináltok, amikor a...

Mit csináltok, amikor a szüleitek veszekednek?

Figyelt kérdés
Hogyan élitek meg a vitákat? Féltek, hogy elfognak válni vagy ez lenne a legjobb megoldás? Mire gondoltok közben? Kort is írjatok, köszönöm!

2018. márc. 16. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen régebben (már nincs ilyen probléma) de sose szóltam semmit leszartam, amikor rákérdezek én mit gondolok megmondtam , hogy komolytalanok és gyerekesek utána észrevették magukat és javulni kezdtek a dolgok. Ma már minden rendben.
2018. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokszor, de sűrűn vannak vitáik. Attól egyáltalán nem félek hogy elválnak. Szeretik egymást már több mint 30 éve. Rákérdeztem náluk egyszer hogy az ilyen veszekedéseknél mi van, nem tudták megmagyarázni, csak annyit hogy ez náluk természetes, így adják ki a feszültséget. Én meg csak zenét hallgatok, és általában mindig van valami feladat/projekt amin dolgoznom kell. Ha úgy érzem nagyon el akar fajulni a vita, akkor közéjük állok hogy elég legyen, olyanok lecsendesülnek, és szent a béke. Nem mindig a megromlott kapcsolat vagy a válás jele a veszekedés :D
2018. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Lehet csak azert veszekednek mert bekulos szex fetisuk van.
2018. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Lehet csak azert veszekednek mert bekulos szex fetisuk van. Baratnommel volt hogy direkt huztuk egymast :D
2018. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
#4 "A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad" what a coincidence :D
2018. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én mindig elbújtam a wc-ben

néha ordibáltam, hogy haggyátok abba

ennyi

2018. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

pontosabban ez akkor volt amikor apám megverte anyámat

a sima veszekedéseknél csak csöndben ültem

2018. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csöndben ültem és hallgattam, ha tudtam akkor leléptem valamelyik haveromhoz.
2018. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ritkán vannak veszekedések. Amikor érzem, hogy ha most nem lépek közbe akkor vita lesz, akkor közbelépek. Felhozok egy másik témát stb. De amikor nem tudom leállítani őket (akkor se annyira komoly a helyzet, de én hajlamos vagyok mindent túlreagálni) akkor már én is üvöltözöz, hogy hagyják már abba.
2018. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha megpróbáltam beleszólni vagy békíteni, de mindig azt kaptam meg, hogy "nem a te dolgod, ne szólj bele!" Onnantól inkább igyekeztem kimaradni belőle (elmentem mosakodni vagy efféle).
2018. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!