Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen terveid voltak eddig...

Milyen terveid voltak eddig amiket mar elertel es mik azok amiket meg szeretnel elerni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szerettem volna bekerülni egy dráma tagozatra, és tartani a 4es átlagot (jobbra nem futja sajnos:D), és eddig sikerült:) szeretnék amúgy tánctanár lenni.:D remélem sikerül.

16/L

2010. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elértem: van egy barátom, akivel nagyon szeretjük egymást, közösek a terveink. Egy jó, piacképes szakon tanulok az egyetemen. Van félretett pénzem, bár ezt "örököltem", de nem akarom elkölteni felesleges dolgokra, így büszke vagyok rá, hogy még megvan :D

El szeretném érni: diploma, amihez még nyelvvizsga kell, ezzel a szakmával jó helyen elhelyezkedni. nagyrészt önerőből (persze azért a szülőknek nem lehet megtiltani, hogy segítsenek, ha anyagilag megengedhetik) felépíteni egy házat, karrier mellett feleségnek lenni és majd gyereket nevelni úgy, hogy ne legyen kis r*banc vagy bunkó f*szkalap. ha ez összejön, akkor szerintem boldog leszek. persze változhat még.

2010. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nagyon tervezz, inkább figyeld, hogy az Élet mit hoz eléd. Képezd magad, hogy ha jön valami lehetőség, legyen képességed kihasználni az alkalmat. És a lehetőséget ragadd meg, ha jön!
2010. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!