Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnél elérni az...

Mit szeretnél elérni az életben, elégedett vagy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Diplomákat, férjet, házat. Ez nem sorrend :)

Nagyon szeretem az állatokat, mindig is vágyam volt, hogy egyszer tudjak adni egy nagyobb adományt az állatmenhelyeknek. Az embereket is szeretem,szeretném a munkámat tökéletesen végezni.

Emellett egy örökmozgó, humoros ember vagyok, ezek nélkül létezni nem bírok, így ilyen társra van szükségem, aki mellesleg okos.

Szóval nincs könnyű dolgom, de a mindenem a kihívás :):)

Elégedett vagyok egyébként:)

2011. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jelenleg tökéletesen elégedett vagyok az életemmel. Azt tanulom amit szeretnék, és ezzel is fogok a későbbiekben foglalkozni... Sportolok, nyelveket tanulok, barátaimmal illetve haverjaimmal vagyok.. Egyszóval élem vígan az életem. Semmin sem szeretnék változtatni, hiszen én egyfolytában változtatok valamin, hogy ne legyen még véletlenül sem unalmas soha semmi.
2011. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Részben elégedett vagyok. Életcélom volt egy Porsche. Az megvan*. Szerettem volna komoly barátnőt. Megvan. Szerettem volna saját külön házat. Meglett. De el kellett adni. Szeretnék a saját lábamra állva egy elismert jó egzisztenciát. Sosem jön össze. Szeretnék egy jóképű fickó lenni, de csak lélekben vagyok igazi "Lebemann", a küllememben nem annyira. Még aránylag nem túl rosszul élek, de egyre többet aggódom a jövő miatt. Ez nem jó.

Tehát összegzésképpen: átlagosnak tartom az életemet, egy-két kiváló jó dologgal is bírok és némi hiányossággal is.



_______________

*használtan vettem!!!

2011. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Diplomát, házat és még ..... :) Te?
2011. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, én Lexust akarok, spórolok is rá, de jelenleg kemény 2000 Ft-om van rá :D De egyszer akkor is összespórolom, ha belegebedek is :DD


[link]

2011. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

normális férfit magam mellé,aki a férjem is lesz,1 gyerek 30 évesen,szép házikó,jól fizető meló,olyan meló amit szeretek is csinálni,2 diploma



ebből eddig megvan a normális férfi,a 2 diploma és a meló ami jól fizet,és csak 23 vagyok


a leirtakat 30 éves koromra vannak kitűzve,szerintem meg is lesz mind,elégedett vagyok eddig

2011. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Férjet, gyerekeket, házat, diplomát... Saját vállalkozást.


Elégedett vagyok, mert úgy érzem, hogy egyre közelebb kerülök a vágyaimhoz... Most fogok diplomázni, amire őszintén büszke vagyok... Nyáron lesz a párommal az esküvőnk.. és úgy néz ki, hogy hamarosan bele tudok kezdeni a vállalkozásomba is...

1-2 év múlva pedig jöhet egy halom kisbaba :))

23/N

2011. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

17:30 vagyok

Elfelejtettem mondani, hogy 1 hónapon belül felépül a házunk... :) (ott tartjuk az esküvőt, a kertben)

2011. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok elégedett, munkanélküli vagyok rég és középkorúként eláshatom magam. Amióta az eszemet tudom sose volt igazán jó az életem akárhogyis kapálóztam, pedig nagyon kicsi dolgoknak is tudok örülni. Nekem már nem kellene sok a boldogsághoz.Nekem már régen nincsenek nagy álmaim.

Csend, nyugalom, hagyjon mindenki békén, meg munka ahol bejelentenek és tisztességesen bánnak velem.

2011. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Meglepő, de szakmát senki sem szeretne? A diploma is úgy ér valamit, hogy tudás is van mögötte persze.
2011. márc. 8. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!