Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet unni...

Szerintetek meg lehet unni hosszú évek alatt az embereket? FŐleg párkapcsolatra gondolok, de barátokra, ismerősökre . Stb. is gondolhattok.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az az élet rendje, hogy családot alapítunk,de szerintem minden embert meg lehet unni évek alatt..

Talán még a családtagjainkat, szüleinket, tesóinkat is megunnánk, ha nem röpülnénk ki otthonról huszon évesen.

És a legjobb barátokkal is már csak alkalmankét találkozunk, ha már sok éve barátok vagyunk...stb.


Szerintem minden emberbe beleunnuk előbb-utóbb .


2010. okt. 11. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes... Soha nem tudnám megunni az általam szeretett embereket, ugyanúgy, ahogy a levegőt sem. Ők biztosítják az érzelmi municiót az élethez. Nem unod meg az ivóvizet, vagy hogy az autódba mindig csak benzint tankolj?
2010. okt. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Na hát pont attól igazán erős egy barátság, hogy nem unod meg a másikat.

Hiszen a barátaink nem robotok vagy ilyesmik, ők is változnak, ahogy mi is.

2010. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
meg lehet, de még hogy. viszont akiket szeretünk, a családtagok, azok eléggé tudnak hiányozni.
2010. okt. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akit igazán szeretsz, azt nem unod meg. Erre kenni egy kapcsolat végét nem más, mint hárítás.
2010. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én nagyon hamar rá tudok emberekre unni, eleinte mikor megismerek valakit, jó hogy néha találkozunk, az újdonság varázsa.. de utána már inkább teher hogy valaki folyton keres, beszélgetni akar velem, ha meg nem vagyok épp elérhető, vagy olyan a kedvem hogy lemondok egy találkát akkor rögtön ki van akadva (még ha nem is mondja). Engem inkább fárasztanak az emberi kapcsolatok, újabban már nem is ismerkedek nagyon, az internet bőven kielégíti az igényeimet ha beszélgethetnékem van. Egyébként meg van nekem is legjobb barátom, de vele is bőven elég az ha 1-2 havonta egyszer találkozunk. 19L
2010. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nézd, ez EQ kérdése. mint ahogy az IQ-nk, úgy az EQ-nk sem egyforma. van, aki megunja az embereket, akiket szeret, más viszont soha nem unja meg őket. de az tény, hogy párkapcsolatnál, és barátságnál is mindkét félnek tennie kell érte, hogy ne laposodjon el a dolog.
2010. okt. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza lehet, nekem elég alacsony az eq-m (kicsit több mint 20), valószínűleg ezért nem tudnak más emberek sokáig érdekelni... Előző előtti voltam.
2010. okt. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van 2 Igazi barátom. Egyiket 13 éve ismerem, a másikat 9 éve. Egyiket se unom. 16F
2010. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Szerintem párkapcsolatok terén azzal van a gond, hogy a szerelem elmúlik, és nincs mögötte más. Nőknél meg az, hogy rájössz nem is tökéletes az a pasi. És elkezdenek idegesíteni a hibái, hiányosságai. Vagyis olyan párt választottál, aki nem passzol hozzád.


Én például nem tudom megunni a szüleimet, különösen anyukámat.

Egyébként szerintem a barátaidra nem az unalom szó a legjobb, hanem a kötelezően együtt lenni a fárasztó dolog.

2010. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt írta egy 19 éves lány itt, hogy gyakran unja az embereket. Akkor hogy a statisztika színesebb legyen, én 64 évesen unom az embereket. Nem is keresem a kapcsolatot velük. Nem terhelek senkit, bár van, aki néha keres, akkor finoman elhárítom. Örülök, hogy nyugdíjas lettem, és senkihez nem kell alkalmazkodni. Alkalmazkodtam eleget 42 évig. És igen. Néha a férjemet is unom. Biztos vagyok, hogy ő is engem. 38 éve élünk együtt, tehát van, ami összeköt, és erős kapocs. De amivel 38 éven át zavartuk egymást, arra ráun az ember. Pl.38 éve nem unja meg, hogy beszóljon dolgok miatt, amin már nem fogok változtatni.Én meg unom,hogy amikor nézek valamit a tv-ben, akkor beszélgetni van kedve, úgy teszek, mint ha rá figyelnék, de megtanultam két dologra koncentrálni,: őt figyelem, válaszolok is, de hallom a tv-t is:) De adja Isten, hogy sokáig akarjon még velem beszélgetni! Az unalom helyett én inkább hangulatról beszélnék, ami ugye változik.Van amikor van türelmünk, van amikor unjuk a másikat. Ha az unokákra reggel 8- este 8-ig vigyázok, akkor már unom őket, de ez is inkább belefáradás. Aztán alig várom, hogy megint jöjjenek.
2010. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!