Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon különbözőek vagytok...

Ha nagyon különbözőek vagytok van esélyetek boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Felfogásban, életcélokban teljesen különbözőek vagyunk. De mégis alapvető dolgokban megeggyezik a véleményünk.

-Ő társasági ember, Én inkább otthon ülős

-Ő önimádó, egoista Én is de nem annyira mint ő

-Ő önző, azt gondoltam én is de hozzá képest egyáltalán nem

-Én kapkodó Ő türelmes

-Ő anyagias Én annyira nem

-Ő meggondolatlan Én nagyon is megfontolt

-Ő spontán Én tervezgetős

-Neki pillanatnyi céljai, vágyai vannak amikért nem tesz semmit, Nekem hosszutávú céljaim amikért dolgozom

-Én előítéletes Ő visszahuzódó, megfigyelő

-Én realista Ő álmodozó (néha pedig fordítva)

-Ha én mondok valamit, akkor az ugy is van - Az ő szavában nem lehet hinni

-Véleményünk egyes helyzetekben általában megeggyezik


Mit gondoltok? Van esély arra, hogy egymáshoz csiszolódunk vagy jobb az elején abbahagyni?


2011. jún. 11. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
ellentétek vonzák egymást_ ezt még nem hallottad?
2011. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pont ez a jó, mert így egymásnak tudtok totál újat mutatni, új élethelyzetbe vinni, és a másikkal hajlandó lesz kipróbálni csomó mindent. Mázli ha így van , ahogy nálatok:) A másikkal ismeritek meg az élet azon oldalát, amit eddig nem ismertetek. Hajrá! :)
2011. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
ő kos, te meg bak(vagy szűz) ugyeeee?:D
2011. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:)Nem! Ő vízöntő én Szűz
2011. jún. 11. 23:39
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ez csak attól függ, hogy el tudjátok-e fogadni a különbségeiteket :) Ha nem, akkor nem működik. Ha igen, akkor működik. De ezt csak ti tudhatjátok :)
2011. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 napietus ***** válasza:
100%
nem tudom...szerintem nem kell mindenben hasonlítani, mert az sem jó (nem egészítitek ki egymást), de azért a hosszú távú kapcsolathoz a célok hasonlósága elengedhetetlen, hiszen azokér t bizony közösen kell majd küzdeni. ráadásul az ő jellemzéséből az kiderül számomra, hogy megbízhatatlan, egyik napról a másikra élő ember. lehet, hogy kellemes társaság, nem gond, ha jártok, de én a hosszútávú terveimbe nem venném bele a helyedben. aztán, ha változik, és mégis úgy alakul az csak jó. de ne éld bele magad, nehogy csalódás érjen.
2011. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár írod neki csak pillanatnyi céljai vannak, azért valami elképzelése csak lehet a hátralevő életéről... Amennyiben ez egyezik a te terveiddel, akkor csak a mindennapokat kell veszekedés nélkül megúszni.

Ha teljesen mást akar, akkor kár belekezdeni.

Egyébként meg ha mindketten tudjátok, hogy milyenek vagytok, akkor a konfliktusok is megelőzhetőek és inkább jól fog jönni az, hogy különbözőek vagytok, mert kiegészítitek egymást. Amiben egyik gyengébb, a másik kisujjából vágja....

A túl nagy hasonlóság sem feltétlen jobb, gondold át!

2011. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az még kimaradt, hogy ő konfliktuskerülő (nagyon is) utálja a "muszáj beszélnünk" beszélgetéseket. Én pedig akarotos nagyon!!! :)


Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 12. 00:01
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Az ellentetek vonzak egymast, rovid tavon. Hosszu tavon mindez felbukkan, nem elonyos egy hosszutavu kapcsolatra.
2011. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ő tipikus szangvinikus, némi flegmatikus beütéssel, te pedig kolerikus-melankolikus vagy.


Működhet a dolog, ha tisztában vagytok az erősségeitekkel és a gyengeségeitekkel. Olvassatok Florance Littauert!

2011. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!