Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterre kölcsön kérnék...

Szilveszterre kölcsön kérnék anyámtól párezer forintot, mit mondjak, mire kell?

Figyelt kérdés
Elég konzervatív, ezért azt mégse mondhatom el, mire kell igazából. :) Valami frappáns ötlet kellene, mit mondjak neki, mire kellene a kölcsön pénz! Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!
2008. dec. 30. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem észre veszi ha bulizni mnész és akkor gondolhatja , hogy arra kellett. Legyél őszinte.
2008. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is mondhatod azt nyugodtan, hogy a bulira kell. Nincs abban semmi. Még ha nem iszod magad merevrészegre, akkor akkor is kell a pénz. Belépők, egy pohár pezsgőre, valami koktélra, kajára.
2008. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted nem esne le neki, hogy szilveszter napján, vagy előtte egy nappal kölcsön kérsz pénzt, hogy akkor az mire kell? Anyám szokta mindig mondani, hogy "az anyád vagyok, nem hülye", szóval hiába hisszük azt, hogy átverjük a szülőket, ők általában tudják nagyon jól, hogy mi is van igazából. Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy a szilveszteri bulira kell, belépőre, pezsgőre, virslire, aztán ennyi. Ha azt tudja, hogy bulizni mész, akkor azt is tudja nyilván, hogy az nincs ingyen.
2008. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Úgyis rájön, neveld meg. Mond meg neki.
2008. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia.


Egyet értek mindenkivel,főleg azzal az íróval aki "anyád vagyok nem hülye" szavakat ejtette,nekem is mindig ezt mondta édesanyám,mikor még otthon laktam,és megtanultam,hogy az esetek nagy hányadában jobb az őszinteség.

Tedd Te is ezt,sztem sem fog ellentmondani,mert ha nem is iszol "puputeve" mennyiséget alkoholból,de egy-két üditőre,egy pohár pezsire,+ belépőre kell a pénz.A szilveszter,az szilveszter,ezt ő is megértheti.

Biztosítsd róla,hogy nem leinni akarod magad a sárgaföldig,csak szórakozni akarsz,és ahhoz ma már elengedhetetlen pár ezer forint.Sztem ezt ő is belátja.Esetleg szerezz azzal örömet neki,hogyha kicsit többet ad(nemcsak egy ezrest),hogy spórolsz belőle egy 500-ast,és haza viszed azzal,hogy ezt félreraktad a következő bulira,sztem garantált a siker,ha azt látja,hogy következetes vagy.


B.U.É.K

2008. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Hat ez nem konzervativsagra vall, amikor szilveszterre nem adnak penzt, ne is haragudjal. Inkabb neki, sajat magatol kellene adnia penzt neked.

De nem ertem, miert olyan nagy problema ez, mire kell neked a par ezer Ft? Mitol felt?

Nem tudja anyukad, hogy semmi nincs ingyen??? Mit gondol, hova fogsz menni szilveszterkor?

Normalis esetben neki kellene adnia magatol a penzt, es azt mondani, hogy erezd jol magadat, es vigyazz magadra! Ennyi. Az en szuleim is konzervativak, de azert szilveszterkor penzt adni magatol ertetodo akkor, amikor tudja, hogy elmegyek otthonrol. Azert megiscsak nekem kell kifizetnem az en italomat, nem? Vagy nalatok a baratnod szokta fizetni? Hany eves vagy?

Mondd meg anyukadnak, hogy szilveszterezni mesz, es meg egyetlen pohar cola-t sem adnak ingyen, nemhogy valami mas italt!!!

Bocs, de felhuztam magamat, ne haragudj.

2008. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!