Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a folyékony folyadék a...

Mi az a folyékony folyadék a myheartige dns-teszt ampullájában?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a friss csomagot és mind két ampullában van egy átlátszó folyadék ami olyan mintha mondjuk nyál lenne... de ez egy frissen kapott teszt most hozta a futár.

Az a folyadék valami tartósítószer lehet?? Mert abba fogom "beletörni" a kis minta felvivő pálcikát a "nyálammal"akkor mégis mi benne az a kis folyadék már előre betöltve??


2023. jún. 15. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, hiogy milyen folyadék, de a helyedben nem küldeném el a DNS-emet sehová, mert már a csapból is nem kicsit folyik, hogy mikre használják fel az emberek DNS-eit.
2023. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Vivőanyag.

Én sem javaslom, hogy küldözgess bármit magadról.

2023. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
@1 És te pl. az utcára is úgy mész ki, hogy betekered magad folpackba, nehogy véletlenül otthagyd valahol a dns-ed? Vagy kis se mész, hanem valami földalatti acélbunkerben rejtőzködsz, és csak akkor látod a külvilágot, amikor pinceablakokon figyeled, mikor hozza a woltos futár a pennys bevásárlást?
2023. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egyébként a személyi igazolványunkhoz is kell ma már az ujjlenyomat és ez egy lakossági dna teszt amit rengetegen elvégeznek nap mint nap,tele a tiktok vele.Idehaza is egyre népszerűbb.

Nem értem mire ez a nagy para?

2023. jún. 15. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

3-as nem értetted meg.

Fogalmad sincs hova és kihez kerülnek ezek az adatok!

Az ujjlenyomatod állami adatbázisba kerül. Azért az nagyságrendekkel megbízhatóbb mint bármilyen magáncég.

De ha a tiktokon csinálják, akkor csináld te is! Legyél te is idióta és szolgáltass ki magadról midnen adatot! Ezek a cégek pont az ilyen tanulatlan hülyékre utazik, akiknek fogalma sincs mit csinálnak. De mindegy, feleslegesen tépném a szám.


A pirosat el ne felejtsétek nyomni!! Itt jobb alul van! Lehet pirosozni! Mert ugya amihez hülye vagy azt egyszerább pirosozni mint utánanézni igaz!??!?!?

2023. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

#5 De nem is én írtam a tiktokot, az a kérdező kommentjében volt. 😂 Szerintem te már alig látsz a dühtől.

Már utánanéztem korábban is, több helyen, köszi! Csak én az agyamat is használtam közben. Ment a piros. 😘🥰

2023. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
80%
Oszt mire fogja a myheritage (igen megbízható cég amúgy) felhasználni a DNS-ét, te zseni? Klónoz belőle még egyet, vagy mi a tököm? Azért a paranoiás tévképzetekkel orvoshoz kell ám menni. Egyrészt ezekre a cégekre igen komoly szabályozások vonatkoznak, így az adataid valószínűleg sokkal nagyobb biztonságban vannak náluk, mint a kormánynál, amelyiknek a rendszereit nap, mint nap törik fel, olykor 14éves lurkók. Hogy ilyen Kubatov listákat ne is említsünk, ugyebár. Az adataidra vigyázni kell, valóban. Mondjuk a bankszámla adataid ne írkáld be random weboldalakra. A Myheritage viszont egy igen jól ismert, megbízható cég, akikkel mindezidáig nem volt probléma, a cég pedig immár 20éves.
2023. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem,nem hülyézlek le utolsó,teljesen jogos amiket mondasz viszont másképp sosem tudom meg a származásom ami nálunk valóban családi rejtély ill.még egy fontos dolog hogy rendelkezni lehet a dna teszt aktiválásakor különböző "kezelési" jogokról és pl.én minden további tárolását későbbi felhasználását visszautasítottam,mert lehet olyat is hogy megőrizteted ill.beleegyezhetsz olyanok a pl.hogy kísérletre használják.

Na ezeket nem is engedélyeztem.

Illetve azt sem hogy egy ilyen publikus b adatbázisba kérüljek a származási adataimmal.

2023. jún. 15. 15:21
 9/16 anonim válasza:
100%
1,5- én kíváncsi lennék, hogy mire használhatja fel a DNSemet egy cég. Írd le ide kérlek.
2023. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
gyerekek nem 15 vagyok nem egy idióta tiktok trend inspirálta
2023. jún. 15. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!