Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a folyékony folyadék a...

Mi az a folyékony folyadék a myheartige dns-teszt ampullájában?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a friss csomagot és mind két ampullában van egy átlátszó folyadék ami olyan mintha mondjuk nyál lenne... de ez egy frissen kapott teszt most hozta a futár.

Az a folyadék valami tartósítószer lehet?? Mert abba fogom "beletörni" a kis minta felvivő pálcikát a "nyálammal"akkor mégis mi benne az a kis folyadék már előre betöltve??


2023. jún. 15. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%

"De nem is én írtam a tiktokot"

Nem is neked válaszoltam te butus!

Miért válaszolsz, ha nem kérdeznek? Látod, látod, te is jó van dns donornak!

2023. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem folyékony folyadékkal is találkoztál már?
2023. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

most nézem hogy folyékony folyadék 😂😂 jó nagy hülyeséget írtam de ne ez legyen most a lényeg

egyébként ez tényleg ez vivőanyag féle lehet mint sejtettem mert a használati utasítás an is benne van hogy ebbe a folyadékbe helyezzen be szóval no para

2023. jún. 15. 15:29
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

@11 😂😂😂

Konkrétan leírtad a válaszodban, hogy nekem, azaz 3-as válaszolónak címezed, nézd csak!Ezt írtad:


"3-as nem értetted meg.

Fogalmad sincs hova és kihez kerülnek ezek az adatok!

Az ujjlenyomatod állami adatbázisba kerül. Azért az nagyságrendekkel megbízhatóbb mint bármilyen magáncég.

De ha a tiktokon csinálják, akkor csináld te is! Legyél te is idióta és szolgáltass ki magadról midnen adatot!"

2023. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Adatok... komolyan sokan úgy ráparáznak manapság erre, mintha a bankkártya adataidat küldenéd el nekik, hozzá a telefonoddal, hogy esetleg ha azon kell visszaigazolni az is kéznél legyen.


Ennyi erővel boltba se menjen sneki vásárolni, mert már ott adatokat szolgáltat magáról mikor kártyával fizet....

2023. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#3 Ez biztosan nem így van, mert a Penny a Foodoraval van leszerződve!
2023. aug. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!