Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valasztani kellene, a...

Ha valasztani kellene, a parotokat vagy a csaladotokat valasztjatok?

Figyelt kérdés

7 eve vagyok egyutt az osztrak parommal, Becsben elunk.

Van egy 20 honapos kislanyunk.


A szuleim Magyarorszagon elnek (elvaltak).

Anyum jol kijon a parommal, de anyukam nagyon turelmes, ertelmes intelligens no aki nagyon jol tud minden helyzetet es embert kezelni.


Apam a nehez ember...ugyanugy ahogy a parom is. Ket nagyon eros szemelyiseg (skorpio es oroszlan), mas politikai beallitottsaggal, vilagnezettel, ertekekkel, kb mindenben nem ertenek 1et.


Apam 4szer talalkozott mindossze a parommal (mivel apamat mindig kevesebbet latogattuk) nagyon szeretem ot, de nehez ember, maganak valo, dolgozik meg orvoskent es jol elvan utazgat, de mindig sokat telefonaltunk eddig.


Na most jön a lenyeg:

Egy hete leutaztunk harman apumhoz (baba, parom, en). Apam bevasarolt teli hutovel vart, elcipelt minket mindenhova, meghivott mindenre, kitette a lelket.

Este baba furdetesnel a paromnak feltunt hogy peneszes a kadnal a csempe, ott borult a bili. Kiakadt apamnal es nalam hogy milyen gaz itt koszos minden, ide hozzuk a gyereket es igy furdetem.


Ez volt a kezdete, utanna a ket barom...vitatkozott mindenrol, politika, vilag mittudom en..en elvonultam a gyerekkel hogy ezt ne hallja.


A vege az lett hogy a parom haza ment becsbe es mi maradtunk par napot meg.


Apam kozolte megegyszer ne hozzam ide ezt a vad barmot.

A parom viszont nem akar elengedni a vad barom apamhoz egyedul a gyerekkel...


En meg ott allok a ketto kozott hogy most mi van? Ez komoly? Ket felnott ferfi..es igy viselkednek.


Nemtudom mi tevo legyek de tenyleg.

Anyum persze a parom mellett all amikor kerdeztem (hiszen o ismeri apumat ezert valt el tole)

Viszont hozza kell tennem, a parom is nagyon nagyon nehez ember es mi ketten is sokat veszekszunk sajnos. Enis nehezen kezelem a stilusat.


Ti voltatok ilyen helyzetben mar?

Valasztottatok? Ha igen kit es miert?


(kimeljetek a rossz indulatu beszolasoktol ha lehet :) )



#csaladi vita
2023. jún. 23. 19:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván anyukád mintajára valasztasz te is ilyen partnert.

Családterápiát javaslok. A gyakori döntőbíróság a saját élete, érzelmi tartaléka, eszköztára alapjan fog tudninyilatkozni, de egyik sem a te megoldókulcsod lesz. Mert mindenki más. Te is.

2023. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nagyon erdekes hoyg ezt irod. Kepzeld mar van is idopontom. Pontosan ezert csinalok hogy a kislanyom ne ilyen hobat kovessen el :)

AUgusztusban megyek Pesten egy ilyen terapiara

2023. jún. 23. 19:54
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Már ott elakadtam, hogy neked a gyereked apja nem a családod része.
2023. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Én a sarkamra állva megmondanám a férjemnek, hogy el fogok néha menni apámhoz a gyerekkel, mert leszarom, hogy penész van a csempén a fürdőben, meg leszarom a véleményét is, nem vagyok hülye, hogy feleslegesen kényes témákat felhozva vitatkozzam vele. Márpedig ha normálisan viselkedünk ott, akkor ő is normális, nem harapja le a gyerek fejét sem. Ő meg akkor ne jöjjön, mit bánom én. De ha ezért képes lenne válni, akkor egy idióta.

Amúgy tényleg a penészes csempe volt az első bökkenő, és ennyitől tört ki úgy a férjed mint egy vulkán? Mert akkor ez teljesen állatság...


Kicsit off, csak kiváncsiságból kérdezem, de ha a férjed osztrák, milyen nyelven beszél a szüleiddel?

2023. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

"Apam a nehez ember...ugyanugy ahogy a parom is. Ket nagyon eros szemelyiseg (skorpio es oroszlan)"


Ugye nem csak én nevettem fel ezen?😀

2023. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a párod egy bunkó pataszt, és egy hisztis pitsa is egyben. Fogadok amúgy ő az oroszlán 😂
2023. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
23%

Min nevettél? A horoszkópon? Tökjó dolog pedig az asztrológia.

Ügyes vagy kérdező, hajrá. Legjobb és egyben legfájdalmasabb dolog leásni. 1-es voltam.

2023. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Az osztrák férfiakba ez bele van kódolva genetikailag? Több ismerősöm is osztrák férfihoz ment hozzá, pont ilyen taplók voltak férjnek, apának. A nőknek egy idő után megjött az eszük, elváltak.
2023. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Apu utálta a férjemet, soha nem tudta elfogadni. Amikor anyukám meghalt, választás elé állított. Hagyjam ott a férjemet, és költözzek haza. Ha nem teszem, nem vagyok többé a lánya. A férjemmel maradtam, apámat 5 év múlva a halálos ágyán láttam viszont. Súlyos döntés volt, de apu is hibás volt, hogy erre kényszerített. Egyiküket sem kellett volna elhagynom, apu felnevelt, a férjem pedig felnőtt koromban volt a támaszom.
2023. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
2023. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!