Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel a helyünkbe?

Mit tennel a helyünkbe?

Figyelt kérdés

Sajnos panelba lakunk,a szüleim családi házba

Nincs a szüleimmel jo viszonyom, nagyon komorak,szokimondok,es sokszor eszre sem veszik hogy bántanak a szavaikkal.

Mi már inkabb nemis mennenk,barmennyire is jobb nekunk is picit kint a szabadba,de a gyerekeink miatt bevallaljuk.

Mai napig beleszolnak a nevelesunkbe,akar parom jelenletebe se zavartatjak magukat.

Mondok pár peldat

- a picinek odaadjak a perselyt penzzel megtoltve hogy csorogjon nekik de ha szolok hogy veszelyes hisz az apro kieshet,a baba lenyelheti szinte nekem esnek hogy jaj hagyjak mar ezt a hulyeseget

-oda adnak neki barmilyen etelt,ami meg nemis neki valo,foga sincs

Ha szolok NE ,megfulladhat ismet nekem esnek egyutt hogy persze akkor enyi erovel neis egyen,hozzank vagjak mi csak azzal a szar muanyaggal etetjuk(tasakos vagy uveges gyumolcspuret ertik ezalatt)

-odaadjak neki az elemeket is es ha szolok megint nekem esnek

Velem is huzamosan enyhen probal kotekedni apam ,mikor epp mit talal amibe bele tudna szolni

Leginkabb a nagyobb gyerek miatt jarunk ki kinek vettunk oda kerti jatekokat,medencet is

Szerencsere o ebbol meg nemigazan tapasztal semmit hogy mi igy szuleim miatt nemszivesen megyunk


Ha lenne udvarunk nem mennenk

De nincs !


A medencet es mindent is mi veszunk,a medencebe meg a viznek az arat is odaadjuk tebyleg mindent allunk csak helyet kerunk ahova tehetjuk.


Mar 3 hete keri a gyerek hogy csinaljuk meg a medencet de apukam nem hagyja,hatraltat minket benne

Mindig kitalal valamit hogy nem tudja hova tenne ,nem igy mukodik ez,jol at kell gobdolni hova es mikor is legyen felalitva

A gyerek meg csak nyúz hogy anyaa csinaljuk mar meg 🤧


2023. júl. 12. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván újat mondok neked, de millió ember nevel panelben gyereket úgy, hogy nincs a családban kertes ház. Léteznek játszóterek, parkok, oda szokás menni a gyerekekkel
2023. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ejteném őket. Gyerekek ezrei nőnek fel udvar nélkül. Vidd strandra inkább.
2023. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem mennék többet. Lehet menni a gyerekkel játszóra, strandra, kirándulni, sétálni. Biztos élvezik a medencét de egy nem idegroncs anyának lehet jobban örülnének, főleg hosszabb távon.

Lehet az is közrejátszik a rossz kapcsolatban, hogy a nagyszülőknek is teher, hogy ti folyton odajártok, telepakoljátok az udvart, amit aztán nekik kell kerülgetni.

2023. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen csak a nagyobbik gyerek kifejezetten imad az udvaron lenni,imadja a sajat kis "jatszoteret", a sajat medencejet es igazabol nekunk is jobb LENNE ott ha szuleim nem lennenek ott mar elnezest hogy igy irom de sokszor ezt erzem 🙄
2023. júl. 12. 13:47
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
De jó fej vagy, baxus, csak kihasználod anyadekat. Költözzetek kertes házba és meg van oldva a probléma.
2023. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most erre milyen érdemi választ vársz?

Leírták. Ne menjetek!


Vegyetek egy kertes házat, telket.

Nem tudunk erre más megoldást.


Én bizos hogy nem könyörögnék nekik.

Elhoznám a kerti játékokat is, eladnám a francba. Többet nem igen látnának

2023. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menjetek. A többiek is ezt mondják, erre az a válasz, hogy "de hát a gyerek szereti". Most akkor vagy ez, hogy mentek, és folyton idegeskedsz, vagy nem mentek. Azt meg ne mondd, hogy a gyerek nem veszi észre. Hosszú távon ez kérdéses, de mindenképpen hatni fog rá, ha folyton olyan helyre jártok, ahol folyamatos a feszültség.
2023. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz eszközöket az életre. Mert itt láthatod, hogy mindenki határt tud húznibés nem megy, vagy vesznek kertes házat. Én is ugyanezt tudom írni. Nekünk válaszolóknak vannak eszközeik, amikkel élni lehet. Amit te nem tudsz meglépni, mert nem tudsz konfrontálódni, nemet mondani.

Mit szeretnél?

2023. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék hozzájuk.
2023. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig kitalal valamit hogy nem tudja hova tenne ,nem igy mukodik ez,jol at kell gobdolni hova es mikor is legyen felalitva"


Tényleg nem érted, hogy ez mit jelent? Nem akarják a medencét a kertjükben. Nyilván az unokával szemben ez nem szép dolog, de mivel nem az ő ötletük volt, hanem a tiétek, eleve nem tudni, akarták-e ők egyáltalán. Na meg egy medencét gondozni is kell, amikor fel van állítva. Nálunk is van, és ha nem a felfújható másfél méter átmérőjű, akkor azért minden nap figyelni kell rá - koszos a víz, algásodik, éjszakára letakarni, ha vihar jön, szintén, ha keringetőszivattyúja is van, akkor az még plusz. Ha ti nem jártok át ezeket megcsinálni, akkor a szüleidnek kell.

Ha a szüleid ezt nem akarják, akkor tényleg nincs más megoldás, menjetek strandra, vagy vegyetek egy kertes házat, és a saját kertben akkor és ott lesz a medence, ahol akarod.

2023. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!