Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ezért sértődnek...

Normális ha ezért sértődnek meg egyes családtagok?

Figyelt kérdés

Messengeren szoktak küldeni apám és a felesége (35-49 évesek) humoros tartalmú képeket de a legtöbbjük olyan lejárt gagyi poén amit tipikusan az idősebb 40+ szülők raknak ki az oldalukra és azért sértődtek meg mert sose nyomtam semmi reakciót rájuk válaszként. Én általában csak megnézem, ha haverok küldenek akkor is max abban az esetben nyomok rá reakciót ha őszinte és tényleg nevetek rajta és sose volt ebből probléma.

Azt mondták ez illetlenség, tiszteletlenség, bunkóság, hogy nem válaszolok rá legalább egy sírós emojival, mintha nem érdekelne amiket küldenek.

Ezért nem is küldenek azóta üzenetet.

Meglepett ez az egész felfogás.

Rendszeresen lejárok oda vissza 400km meglátogatni őket mert faluba költöztek és ennek ellenére is ilyen hülyeségekért kaptam a lecseszést amikor ott voltam. Bezzeg pl bátyámat nem csesztetik semmi miatt, pedig sose megy le hozzájuk vagy hívja fel őket..


2023. júl. 12. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom ugyan ez. Küldi napi 30 szor a viràgcsokrait, idèzeteket, eladó dolgokat. De nem csak nekem , kb minden ismerősènek. Ha valaki küld egy like jelet tök boldog. Mondtam , hogy nekem a like jel àlltalàban kiveri a biztosítèkot. Ő örül hogy tetszik. Ès örömèben küld mèg pàrat. Mondanàm , hogy küldj el like jelet, ès megnyugszik, de lehet cserèben kapsz mèg újabb kèpeket
2023. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen természet, nem elhet mit tenni.
2023. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem viszik tulzasba, ez csak egy uj formaja a rossz sutemeny tukmalasanak, unalmas sztorik vegighallgatasanak, es akkor meg meg is usztad konnyen.
2023. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ők már csak ilyen egyszerű lelkek. Nyomj egy like-ot és mindenki boldog lesz.
2023. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Én a helyedben levonnám a tanulságot és ritkítanám a találkozásokat.
2023. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!