Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmebeteg extől hogy lehet...

Elmebeteg extől hogy lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés
A párom exéről van szó, kb 7 éve nincsenek együtt. Azóta elérte, hogy már a közös gyerekükkel sem tartjuk a kapcsolatot, mivel senkivel nem áll szóba a családból, sőt az egyik családtagunknak megírta, hogy semmi közük nincs a családhoz se neki se a gyereknek. A gyerek már nem pici, viszont nem is ő neveli, hanem ahogy hallottuk az anyja. Na a probléma az, hogy nemrég is visszahallottam közös ismerőstől, hogy utánunk nyomozgat, persze anyagi szempontból. Régen is folyamatosan pénzzel akart lehúzni minket, nyilván most is ilyesmi jár a fejében, mert dolgozni nem szeret. A megítélt gyerektartást utaljuk neki természetesen. Mit lehet még csinálni az ilyen undorító k-kkal, hogy eltakarodjon az életünkből? A párom így is éppen elég dühös rá, azóta kiderültek olyan dolgok, hogy 99%, hogy nem is tőle van a gyerek, de mi nem akarunk emiatt bíróságra futkozni már.
2023. júl. 14. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérjetek egy DNS vizsgálatot!
2023. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondtam, hogy nem akarjuk már ezzel terhelni magunkat. 2 évig harcoltunk vele, bíróságra futkoztunk, elég volt
2023. júl. 14. 16:00
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Távoltartási végzés?
2023. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Pedig megérné terhelni vele magadat. Ha mégsem a párodé a gyerek akkor nem kell gyerektartást fizetnetek sok éven át. Gondolj bele hogy mennyi pénzt megspórolnátok. Szerintem ennyit megér.
2023. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is boven megerne, sot, furcsa, h ezt nem talalod eleg sulyosnak ahhoz, h birosagra "rohangaljatok"...
2023. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

"10es 8as vagyok, és így honnan fogjuk megtudni, hogy kell e fizetni vagy sem? A gyerek anyja biztosan nem fog szólni, mivel ő teszi el a pénzt, a gyerek pedig már nem kicsi, de nem áll szóba az apjával, sőt a családjából senkivel"


Ez is te vagy?

2023. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pontosan így lehet örökre megszabadulni tőle. Ha nem az övé a gyerek akkor az ex csak egy idegen, nyugtotok lenne tőle.
2023. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez nem kell folyamatosan bíróságra járni. Egy ügyvédet megbízva intézi helyettetek a papírmunkát. Ráadásul ha tényleg nem az övé a gyerek, még kártérítést is kaphat a viselt dolgai után. Konkrétan ezzel tényleg megszabadulhatnátok tőle, nem is értem miért nem kezdtetek még bele.
2023. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Mert nagy budos kamu a kerdes, azert... Minden normalis embernek az lenne az elso dolga, h apasagi vizsgalatot ker, foleg miutan "pletykakat hall"...

Neeem, edes kerdezonk nem akar, inkabb fizetnek...🙈😂😂😂

#unatkozokisgyerekek

2023. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságra futkosni? Mit hiszel 1700as éveket éljük? 3 havonta elmész a bíróságra és jól van.
2023. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!