Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit csináltál a családodban?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 22:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%
10. És megtette?
2023. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
59%
"Megverettem" a nővéremet. Persze nem "tudatosan".
2023. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
29%
#9 és utána a mama hogy reagált vagy megtudta egyáltalán?
2023. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

Én is loptam pénzt mekire. Nem tudták meg és csak egyszeri alkalom volt.


Az egyik tesóm majdnem kidobta a másik tesóm szemét egy játékkal. Ha pár centivel odébb találja el, megvakult volna.


Felnőttként pedig rizst hagytam ott és felgyulladt :D Nagyon beteg voltam, de enni kell, az pont megfelelt a vacak gyomromnak, csak közben elbóbiskoltam, és arra riadtam hogy kva nagy a füst. Szarügy, még egy hét múlva is érezni lehetett a szagot.

2023. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
42%
Amikor még otthon laktam, akkor évekit jogosítvány nélkül motoroztam. (B-s jogsi volt csak ugye azzal nem vezethetsz 125-öst) ja és papírja sem voltak az enduromnsk. Attól féltek, hogy össze töröm magam vagy nagyon megbüntetnek, de nem volt ilyen.
2023. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%

Bombariadó.

Bár ennek az volt az oka, hogy az uncsitesóm éveken keresztül bántalmazott (ő lány én fiú), meg hogy a keresztszüleim és ő hátba támadtak bennünket négyünket, de mindig a legaljasabb módon. Közben elvittek nyaralni meg látszólag velünk voltak, amikor minden rendben volt.

Akkora játszmákat csináltak... Ebbe beleőrültem. Nagymamát sírba vitték. Papa is maga alatt volt. Anya is teljesen megbolondult. Én hálég rájöttem arra, hogy mennyire fájdalmas tud lenni, ha a saját családtagjaid árulnak el.

2023. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
Ami meg az ő családjukban ment... Irigyelték azt, hogy boldogok vagyunk!
2023. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
Amikor egyszer a nagyapám berúgott, s úgy jött be hozzánk, hogy nem kinyitotta kilinccsel az ajtót, hanem berúgta, s rögtön ordítozott, akkor én 18 éves vékonyka lányként nekimentem, s mellkasát meglökve, ráordítva kiutasítottam a házból. Egyébként egy nagyon csendes, a felnőtteket tisztelő, nagyapámat szerető lány voltam, de ezt akkor az anyám védelmében tettem, mert vele ordított a nagyapám. A nagyapám pedig úgy ledöbbent a váratlan reakciómon, hogy beléfagyott a szó, mukk nélkül kiódalgott, s hazament.
2023. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
7%
egyedül felépítettem egy vállalkozást és most 2,5x annyit keresek havonta, mint a családom 4 tagja együtt véve.
2023. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó és ez durva?? Vagy csak fel akarsz vágni? 😂
2023. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!