Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit csináltál a családodban?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 22:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

Rendszeresen loptam aputol penzt :(

Es nem ilyen 5-10 000 ft-os osszegek voltak.

Aztan persze egyszer feltünt neki hogy miert van az hogy alig költ es megis fogy a penz...(hozza teszem nagyon jo modu apu)


Csapdat allitott, ugy helyezte el a leszamolt penzt hogy könnyen tudjam hol van. ELvettem belöle. Reggel pedig a reggelinel avval vart hogy tolem is lopott a betörö tegnap?


Elösször ugy tetettem mintha nem ertenem...de aztan lattam nincs ertelme. Könnyek között hoztam a penzt a szobambol.

Nagyon csalodott volt. Es el kellett költöznöm anyuhoz. 1 ev utan o keresett hogy megbocsajt. Azota is nagyon kellemetlen nekem de mar megint nala elek es nyiltan beszelunk arrol ha kell valami draga dolog illetve el kell jarnom dolgozni a cegeben

2023. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
43%
Itt most tényleg nem értem a lepontozást. Mindeki nem csinálhatta ugyan azt otthon.
2023. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%
Ventillátor előtt fngottam
2023. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
44%
Thug life!
2023. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
96%
13 Megtudta persze, úgy tett mintha hívta volna a zsarukat és napokig abban a hitben hagyott hogy lecsuknak minket. Na annyi elég is volt nekünk hogy máskor ilyet ne. :D ki volt akadva de nagyon szeretett minket. pont ma lenne a szülinapja nyugodjon békében!
2023. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk olyan volt hogy velem tettek durvát. Covidos lettem és nem akartak egy fedél alatt lenni velem és lázasan ki lettem paterolva és a kocsiban kellett lennem, mert nem fogadott be senki. Aztán végül mind eltakarodtak én meg haldokoltam egyedül otthon két hétig.
2023. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer fejbedobtam az egyik húgomat távirányítóval (nem direkt). Jó nagy púp lett rajta. De olyan is volt, mikor a haját rántottam meg úgy, hogy megrándult a nyaka elég rendesen.

Titokban mindig kiettem a mikulás meg nyuszicsokijai közül a legfinomabbakat.

2023. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%
Rászabadítottam a gyámügyiseket a testvéremékre. Elvették tőlük a gyerekeiket. Volt rá okom.
2023. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekként a nővéremet megdobtam egy nagyobb kaviccsal, betört a homloka. :(
2023. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
76%

Beleégettem a serpenyőt a padlóba. Forró volt, és lerántottam a gázról.


Ráírtam bátyám takarójára filccel, hogy hülye egy veszekedés után.


Másik értelmetlen veszekedés után tökön térdeltem és megtéptem.


Megleptem magam 16. születésnapomra egy üveg 0,7-es jägermeisterrel. Megittam kb. a ¾-ét, és sugárban összehánytam a frissen festett fehér falam meg az ágyam, majd belefordulva elaludtam. Reggel felkeltem, zuhanyoztam, hajat mostam, beáztattam a lepedőt meg a huzatot, szellőztettem, szóval nem érződött. Anyámék azóta is úgy tudják, hogy elrontottam a gyomrom szar kajától. (Anya ha ezt látod, ne haragudj:c)


Az utolsó az csak inkább szomorú. Nagyapám karácsony után néhány nappal halt meg. Szenteste Anyukám a lelkét is kitette, hogy Opapi haldoklása ellenére mégis ünnep legyen az ünnep. Vacsora előtt nem tudta, mit vegyen fel, mire azt mondtam, hogy "feketét, az mindenhez megy".


Igazából ezek, lehet, van még, de nem jut eszembe több.

2023. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!