Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szobalányunk és anyám verekedn...

Szobalányunk és anyám verekednek, szerinte felesleges?

Figyelt kérdés

Sosem kellett a háztartással foglalkoznom.


14 évig anyáékkal éltem, anya tisztaságmániás és mivel nem dolgozott, otthon mindig rend és tisztaság volt. Aztán különköltöztem, két hónapot laktam egyedül, de anya kb. minden héten jött takarítani, mert szerinte én nem figyeltem a rendre eléggé. Utána kiderült, hogy terhes vagyok, összeköltözünk a barátommal és a barátomhoz alapból bejárónő járt, ez akkor így maradt. Aztán a pici születése után mondta anya, hogy felesleges a bejárónő, úgyis itthon vagyok, szóval két hétig nem jött. Hát az katasztrófa volt, úszott az egész ház, meg bevallom, kicsit lusta is vagyok, hogy még miután a barátom átveszi a lányunkat, én nekiálljak takarítani... Így maradt a bejárónő, de anya nem tudta. Pénteken tegnap viszont beállított meglepetésszerűen délelőtt és itt volt a bejárónőnk, anya azóta mondogatja, hogy ez milyen felesleges, meg hasonlók. Erre ma kitalálta, hogyha ennyire nincs kedvem ahhoz, hogy vezessem a háztartást, akkor majd ő megcsinálja... Próbáltam finoman jelezni, hogy nem kell, de most is hívott, hogy akkor hoz ebédet, meg átnézi, milyen tisztítószerek vannak nálunk. De én nem akarom, hogy ő takarítson nálunk, így is elegem lesz belőle néha. Viszont már jeleztem finoman és semmi hatása nem volt.


Mit tegyek?



2023. júl. 22. 09:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%

20-as, azért, mert full kamu az egész. Nézz körül az oldalon. Ha egyszer elkezded észrevenni, hogy mennyi a kamu kérdés és a légbőlkapott válasz, utána simán felismered.

A kérdések nagyobbik részét egy pár emberből álló csoport írja ki. Ahogy alakulnak a válaszok, úgy költenek a kérdéshez, apránként adják a lényeges infókat.


A válaszolók közt szintén sok az ilyen. Pl. heti rendszerességgel jön a "ki mennyit költ ételre egy hónapban" a kajás részlegen, nyilván a hangulatketés miatt. A válaszok meg egymásra licitálnak, mostanában már állítják, hogy havi fél millió nem elég 2 embernek, meg hasonlók.


Múltkor a gyerek témában egy okos válaszoló azt mondta, ha nincs DUPLA annyi pénzed, mint ami kell valami megvételéhez, akkor csóró vagy és ne is vedd meg, mert nincs rá pénzed. Mert neki ezt tanította az apukája.

(Házvásárlásról volt amúgy szó.)


Borzasztó az oldal színvonala. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy vannak, akik szerint ez vicces, vagy az üzemeltetők csinálják, hogy pörögjenek a reklámok, több legyen a figyelem.

2023. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%

21


Mar bocsánat 20-as de ha szerinted a kérdésem kamu ami iszonyú idegesítő mert a "kamu" szóval lehet a legtöbb pipácskát szerezni ha arra mész.


Szóval ha szerinted a kérdés kamu akkor a te válaszod meg nem utánzat és ugyanolyan kamu?


És egy szót sem ejtessz a témáról.


Írd be "kamu" és mindenhova és felszavaznak.

2023. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
28%

22


1-es voltam.

2023. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Miért kell feltételezni hogy kamu a kérdéssem? Nem értem leírtam részletes mi a problémám, mi a gondoom, kérek tanácsot erre kamu vagyok. és másokkal példálozol. 21 én nem ismerem a pontrendszert azok gondolom a pipák és ezzel lehet kihasználni hogy felszavazzanak??
2023. júl. 22. 20:06
 25/32 anonim ***** válasza:
13%
Azért kamu mert a az átlag csoró nem engedhet meg magának ilyesmit, és a te kis problémádat más örömmel fogadná, ha ilyesmi lenne a legnagobb gondja és ez provokálja őket ami HSZ-t generál és stb
2023. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

25


"Azért kamu mert a az átlag csoró nem engedhet meg magának ilyesmit és a te kis problémádat más örömmel fogadná"


[link]


Te magyar vagy vagy csak tanulod? Teljesen mast jelent a kamu szó..


Fejezd be ezt légyszives! Borzaszto idegesito vagy! A kamu = hazudozas, felrevezetes. Kesz. Itt szo sincs arrol, egyedul nalad. Te kamuzol a szo rendes ertelmeben rosszinuldatbol irigysegbol meg talan pipakert.

2023. júl. 22. 22:16
 27/32 anonim ***** válasza:
27%
Feladom, értelmezési problémád van, és keversz is más hozzászólóval, és hidd el ismerem a szót...
2023. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
70%
27 ne bohóckodj már hagyd a kérdezőt. Trollkodsz itt jobbra balra. És valóban nem tudod mi az a kamu szó. Legalább végre feladtad ezt az eszetlenséget...
2023. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
85%
Azért elég erős történet. :D
2023. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%
Jajj de féltékenyek itt egyesek, hogy a kérdezőéknek telik egy bejárónőre. Képzeljétek nekem is van, mert megengedhetek magamnak heti 45 euro kiadást. Kerek perec mondd meg anyudnak, hogy a bejárónő marad, mert ti így szoktátok meg, ez a ti házatok/lakásotok, ti szabályaitok. Ha nem tetszik, nem kell egy ideig jönnie.
2023. júl. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!