Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar ha nálatok...

Titeket is zavar ha nálatok van valaki?

Figyelt kérdés

Pl. én szüleimmel élek, de ha jön valaki akkor én ki sem megyek a szobából mert egyszerűen zavar hogy itt van valaki.

Most több napra jöttek hozzánk és egyszerűen nyugtalan vagyok. Ez normális?

Nem tudom úgy használni a wct fürdőt ahogy akarom, mondjuk megéhezem nem tudok kimenni és csinálni egy szendvicset mert ott ülnek.


2023. júl. 25. 01:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Alapból zavar, ha BÁRKIT kerülgetnem kell az otthonomban. (Férjemmel teljesen jól megvagyunk, én is úgy vagyok, ahogy írta itt egy másik nő az előzőekben, hogy mintha a részem lenne.)
2023. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Ittalvós vendégeket csak ritkán fogadok, de a barátokat néhány órás beszélgetésre nagyon szívesen. Amikor otthon laktam, nehezen viselem a szüleim vendégeit, de a szobámban átvészeltem azt a pár órát.
2023. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
19%

17-es (nem én pontoztam)


Igen, igazad van, erős a véleményem, de ez az igazság, hiába szépíteném. Elkeserítőnek tartom az itteni válaszokat. Borzasztó számomra azt látni, hogy a többségnek az a normális, ha begubózva élnek az otthonukban, idegesítik az embertársaik, feszengeten attól, ha el kell menni WC-re, miközben "idegen" tartózkodik a lakásukba :(.


Csak remélni tudom, az itt válaszolók nem reprezenálják a teljes társadalmat, mert az katasztrófa lenne. Szomorú lennék, ha 10 introvertáltra csak egy extrovertált jutna, az számomra igen sivár világ lenne.

2023. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez rohadtul nem arról szól, hogy ki antiszociális és ki nem. Lehet jól szocializált valaki attól még nem feltétlenül fog örülni annak, hogy számára idegen emberek vannak az otthonában.


Én világ életemben olyan voltam, hogy szívesebben mentem másokhoz, mert onnan bármikor le tudtam lépni, ha már untam a társaságot. De a saját otthonomba egyszerűen nem szívesen engedek be embereket. Annak meg kifejezetten nem örülök, ha olyanok jönnek akik nem hozzám jöttek.


Világ legjobb dolga, hogy van saját lakásom.

2023. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
23, a kutya sem mondta, hogy erős a véleményed, azt mondtam, hogy bunkó vagy. Nyilván jogod van hozzá, de téged minősít.
2023. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
19%

25, nyilván a tied is egy vélemény, de bármennyire szeretnéd, nem veszem magamra. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem igazán vagyok toleráns az antiszociális emberekkel. Pl lásd a 24-es hozzászólást.


Végtelenül egoista, önző embernek tartom azt, aki szerint rendjén van, hogy ő bárkihez szívesen megy és lelép, ha megunja a társaságot, de az ő lakása az egy szentély, oda aztán senki ne menjen, mert neki az kellemetlen.

2023. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy zavar, nem is jár hozzánk senki sem.
2023. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
67%

#26 Csak megsúgom, nem vagy tisztában az antiszociális szó jelentésével.


Hiszen az antiszociális pont te vagy aki minden saját agyszüleményeként született indokkal gyűlölködik.


Nem vagyok sem egoista, sem önző. Simán csak szeretem saját magammal eltölteni az én időt, sajnálom, hogy ez számodra agyvérzés közeli állapotot és végtelen gyűlöletet okoz.


Agyszüleményeiddel ellentétben nem élek begubózva, egész nap emberek között vagyok, nem idegesítenek az embertársaim, maximum a hozzád hasonló rosszindulatúak.


Ellenben szeretem, hogy legalább otthon el tudok menni nyugodtan szarni annak tudatában, hogy egyedül vagyok.

2023. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem megy a lazulás olyanok társaságában, akik nem állnak közel hozzám, és igazán közel kb 3 ember áll hozzám. Olyankor az agyam be van feszülve. Nem vagyok ideges, csak... van az a jelenség, amikor a közelben építkezés van, és behallatszik a kopácsolás, fúró, egyéb. És egy idő után látszólag ("hallatszólag") beolvad a háttérzajba, gyerekek visonganak, kutyák ugatnak, autók mennek jobbra-balra. És azt hiszed, hogy nem hallod - egészen addig, amíg le nem kapcsolják a fúrót, és lesz egy megnyugtató csend, és ellazul az agyad. Na én ezt érzem egyedül és az "embereimmel", a feszülést meg másokkal.
2023. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!