Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar ha nálatok...

Titeket is zavar ha nálatok van valaki?

Figyelt kérdés

Pl. én szüleimmel élek, de ha jön valaki akkor én ki sem megyek a szobából mert egyszerűen zavar hogy itt van valaki.

Most több napra jöttek hozzánk és egyszerűen nyugtalan vagyok. Ez normális?

Nem tudom úgy használni a wct fürdőt ahogy akarom, mondjuk megéhezem nem tudok kimenni és csinálni egy szendvicset mert ott ülnek.


2023. júl. 25. 01:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen megértelek. Én is introvertált vagyok. Lazán elvagyok hosszú időt anélkül, hogy igényem lenne emberi társaságra, és ha valaki az életterembe trappol, az szétstresszel. A saját barátaimat szívesen fogadom, de azért ott is van ilyen "vége a bulinak, nem akarsz hazamenni mostmáraztán?" hangulatom, de szerencsére a barátaim ezt elfogadják és nem veszik magukra :)

Nekem szerencsére a családom is ilyen, soha nem állítottunk be egymáshoz csak úgy, és összesen egyetlen egy alkalom volt, hogy a családi házban aludt volna egy rokon, az is okkal, mert együtt indultunk onnan másnap kora reggel egy hosszú útra, és ő vezetett.

Én házas vagyok egyébként, a páromat kb. a saját részemként érzékelem ilyen téren, ő nem idegesít. Alapvetően. (Ezt csak azért írom, mert alapvetően régen el sem tudtam képzelni, hogy lehet valakivel együtt élni).

2023. júl. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%
8, bármilyen hihetetlen, olyan a viszonyom anyámékkal, hogy én oda hazamegyek és nem zavarok. Bármikor.:-)
2023. júl. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
74%
Ja, ez nálam is így van
2023. júl. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

Több napra nem is engedem meg, hogy itt legyenek. Max anyámnak.


Alapjába véve ha vendégem van, 1-2 óra után már zavar a jelenléte és várom hogy menjen. Nem tudok úgy wczni, ha itt van. Nem tudok főzni, enni, mert milyen bunkóság már.

Mindig kínálgatni kell, mert magától nem bírja mondani hogy kell valami. Ha kínálgatom akkor rámenős vagyok, nem kell neki semmi, ha nem kínálgatom akkor látványosan szomjan hal..

Szandálban/papucsban jön és retkes a lába. Felteszi a lábát maga alá a kanapéra, hempereg piszkosan..

2023. júl. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%

Mivel nem vagyok sem introvertált, sem antiszociális, sem gátlásos, engem cseppet sem zavar mások társasága a lakásomban sem.

Mindig is vendégszerető voltam, hozzám még a gyerekeim barátai is bármikor jöhettek "ittalvós buliba". Ez a mai napig is így van, pedig már felnőttek. Több olyan barátom is van, akikkel ugyanígy összejárunk, egymásnál is alszunk, de mi nem érezzük feszélyezve magunkat egyikünk lakásában sem. Nem sok rokonnal tartom a kapcsolatot, de akivel igen, bármikor jöhet, ki is szolgálhatja magát a hűtőmből és ez fordítva is így működik :).

Engem pl sokkal jobban idegesít, ha valaki feszeng és nem tud normálisan létezni idegenek jelenlétében, kicsit szánalmasnak is tartom ezt a viselkedést, de elfogadom, hogy sok ilyen ember van.

2023. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
Borzasztóan!
2023. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
51%
15, azok, akik itt introvertáltként írtak, a saját nevükben beszéltek, és furcsa módon nem voltak ilyen offenzívek, hogy pl szánalmasnak nevezzenek téged azért, mert te más vagy. Magadba nézhetnél, hogy akkor vajon te mit is kompenzálsz a viselkedéseddel, ha már csak a másfajta megélés miatt képes vagy ilyen taplóként válaszolni.
2023. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%
Engem is idegesítenek a vendégek főleg ha csak ismerősök. De egy idő után a rokonaim is, még azok is akit kedvelek. Mert beszólnak hogy az miért úgy van, miért ilyen kávé van stb. Meg nem csinálhatom azt a saját otthonomban amihez kedvem van.
2023. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok ezzel én is.
2023. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben zavar, idegesít. Szerencsére senki sincs úgy szoktatva, hogy idejöjjön (nem csak itt alvósra, amúgy sem).
2023. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!