Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulsz az érdekemb...

Hogyan viszonyulsz az érdekemberekhez? És ha a családodban is van érdekember?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Definiáld kérlek az Érdekember-t.
2010. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem foglalkozok vele!ha nem vagyunk se jóban se rosszban akkor nem tud kihasználni!!!
2010. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mennyire áll közel hozzám... ha nagyon, inkább meghátrálok :D
2010. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Amikor van pénzed, megkeres, hogy jajj de jó barátok is vagytok, milyen jó lenne moziba menni, de neki nincs pénze stb. (És ezt minden hónapban eljátssza).

Kölcsön kéreget, de nehezen adja vissza (nem azért mert nincs miből, hanem mert nem akarja).

Ha nincs pénzed de segítségre volna szükséged, akkor ő épp "nem ér rá"...

2010. okt. 15. 09:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Ny.lja az ember hátsó felét, hátha csurran-cseppen neki is valami...
2010. okt. 15. 09:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű válasz: bocs, most nekem sincs pénzem :)
2010. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöm.Ha a családban van,akkor is.Ha nem lehet,akkor azt mondom,nincs.(pénz)
2010. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Na igen:) Nem szoktam adni neki pénzt. Eleinte meghívtam egy csokira, üdítőre... de már azt szokta csinálni, hogy valahová megyünk, ő szomjas de pénzt nem hozott.

Már nem is nagyon tartom vele a kapcsolatot...de ő azért még keres...hátha meghívom ebédelni vagy vmi.

2010. okt. 15. 09:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk van a családban, igyekszem kerülni a társaságukat, egyik anyai nagyanyám, akinek a 2 orvos gyereke (egyikük külföldön, másikuk ki tudja, miből szerezte a vagyonát) a kedvenc, anyu meg csak a kis senki tanítónő (közalkalmazott), illetve nem pénz terén, de sok vidéki rokon is érdekember, mert ha valami kell nekik Pestről, mi azonnal pattanjunk, hiszen "mit csinálunk mi a panelban..." alapon azt hiszik, csak lógatjuk a lábunkat és tengernyi szabadidőnk van.
2010. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nem szeretem az érdekembereket. Ismerek néhányat, de egy sem a barátom. Volt akin segítettem, vissza csak könyörgés után ad bármit is. Nekem nincs erre erőm!
2010. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!