Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulsz társad...

Hogy viszonyulsz társad gyermekeihez? Hosszú távon meg lehet szokni, hogy ha velük van, akkor Téged "elhanyagol"? Tudom, hogy ritkán találkoznak. De azért kicsit bánt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha meg nem fordult a fejemben, hogy bankodjak azon, ha a parom elment a gyerekeihez. Sot, meg en noszogattam, hogy menjen gyakrabban.
2009. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Nalunk, nekem van lanyom, de a parom 100%-an elfogadja, pedig nem konnyu neki mert a kicikem epp kamaszodik es hat... Sokszor meg nekem sem konnyu vele!

De ok nagyon jol kijonnek! :D

2009. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg annyira nem lehetsz önző, hogy azt a kis időt is sajnálod a gyerektől. Mindig veled van, két hetente kibírsz 1-2napot. Én alig várom, hogy a párom fia végre átjöhessen hozzánk. Esze,be sem jut féltékenykedni, tök boldog lennék ha végre együtt lehetnének, mert tudom, hogy a férjemnek ez mennyit jelent.
2009. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!