Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen családra mondják, azt...

Milyen családra mondják, azt hogy :" putris család"?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2023. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Koszos, rendetlen, munkakerülő igénytelen emberekre mondják ezt.
2023. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2023. aug. 10. 14:52
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Cigányokra.
2023. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

4, hát én eddig két családra mondtam, egyik se cigány. Az egyik egy ötgyerekes család, a nő pedagógus, a pasi valami mérnök, de olyan koszt és igénytelenséget én még sehol nem láttam.

A másik meg egy fogorvos nő, a kávét nem volt gusztusom meginni nála.

2023. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
A szomszédunk nem cigány még is tiszta putri, büdös, nem viszi le a szemetet a haja mindig tiszta zsír és már az ajtaja előtt is mindenféle büdös cipő meg egyéb igénytelen cuccok halmaza van és a gyerekeit szerintem nem is fürdeti mert amikor elmegyünk mellettük hát nem is mondom inkább! Isznak, hangosak és persze állandóan veszekednek. Az egész lakóközösség azt szeretné, hogy költözzenek el!!
2023. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol tiszta kosz az egész ház belülről. Páran mondják, hogy ha kívülről is “le van pusztulva”, de szerintem nem. Nem tudhatjuk egy ház miért olyan amilyen kívülről. Voltam már ilyen házakban, bent az esetek 90%-ában tisztaság van. Csak nem mindegy hány gyerek van, a szülők milyenek, stb.
2023. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Pont ilyen vagyok egyedül is😄
2023. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
85%
Nem kell ahhoz se cigánynak, se munkakerülőnek lenni. Dolgoztam iskolában, rengeteg nem cigány, dolgozó emberrel találkoztam akik elképesztően igénytelenek. Ezek a gyereket is fürdetlenül, koszos büdös ruhában küldik el. Legtöbbjük dohányzik is, természetesen lakásban így a gyerek és a cuccai is cigiszagúak. És persze vannak vagy öten annak ellenére hogy a legalapvetőbb dolgokat sem tudja biztosítani még egynek sem.
2023. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Koszos, büdös, igénytelen, gusztustalan családra mondom.
2023. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!