Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg hogy...

Hogyan akadályozzam meg hogy szakitson?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20éves lány vagyok.A párom(ha még hívhatom így) 20 lesz nemsokára. 21 hónapja vagyunk együtt de nagyon a végét járja a kapcsolat.. Én próbálom megbeszélni de ő nagyon határozottnak tűnik pedig azt mondja szeret. Holnap lejön hogy megbeszéljük de azt mondta csak azért mert én akarom és fogadjam el hogy utolsó éjszaka lesz.. :( De én ezt nem tudom elfogadni se nem beletörődni hogy egyik napról a másikra vége mert hogy nem jó már a kapcsolat és sokat veszekedünk. De amig szeretjük egymást addig menthető. Aug 20-án volt egy hasonló szituáció amikor is sikerült 2 óra beszélgetés után kibékülnünk de félek hogy ez már kevés lesz, nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni :( Tudnátok valamit tanácsolni vagy esetleg bevetni valami női praktikát ami hatásos lehetne? Félek, hogy itt már semmi sem segít, de abba beleőrülök :(
2010. okt. 16. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Találd ki, ki írta a verset?


"A szerelem, a szerelem sötét verem!

Beleestem benne vagyok"

2010. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak komoly válaszokat kérek amik hasznosak is. Köszönöm.
2010. okt. 16. 20:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a férfiaknál is van ám olyan, hogy szeretnek, mint embert, meg sajnálnak, de már nem akarják, hogy a barátnőjük legyél.


Halihó kislány, el akar hagyni oké? Nem jó neki már veled, már nem teszed boldoggá, engedd el és ennyi.


Ne filozofálgass, meg elemezgess, hogy majd megakadályozod, engedd el és kész.

2010. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

A probléma az a mondatfoszlány, hogy "amíg szeretjük egymást, menthető". Tudod, ez a pasi már nem szeret téged, és sehogy sem tudod megakadályozni azt, hogy szakítson, ha egyszer ezt ő így érzi jónak. Leírtad, hogy belátod, hogy a kapcsolat a végét járja, és sokat veszekedtek. Ennyi 20 évesen elég is a szakításhoz, az pedig nem igaz, hogy egyik napról a másikra történik meg. Magad is bevallottad, hogy jó ideje szenvedtek már...


Fiatalok vagytok, meg fogjátok mág találni azt az embert, akivel nem csak 21 hónapra futja.

2010. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarsz ragaszkodni? Valószínüleg sokkal jobbat tartogat számodra az élet. Engedd el, foglalkozz magaddal egy kicsit, aztán figyeld, hogy mit hoz a következő alkalom.
2010. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értek egyet a többiekkel. Ha nagyon szereted harcolj érte, még akkoris van értelme, ha már úgy érzi nem szeret. Mert valószínüleg szeret, csak besokalt.

Mi si szakítottunk egyszer, 1 hónapra, 2 év után. Akkor midnketten úgy gondoltuk, hogy így lesz jó, mi is rengedteget veszekedtünk. Aztán egy hónap múlva rájött, hogy nem tud elfelejteni és nagyon sokat harcolt értem, peidg én akkor már úgy éreztem nem szeretem, és nem akartam tőle semmit. Mágis meggyőzott és újra nagyon szerelmes lette, azóta 2 év telt el, és tervezzük az esküvőt.

Ha úgy érzed, ő életed párja ne hagydd elmenni buta veszekedések miatt!24 éves lány

2010. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
68%

Hasonló szituban vagyok. :) Mi másfél éve vagyunk együtt, az utóbbi időben sok volt a veszekedés, s leginkább az én hibámból. Hisztik, féltékenykedések, utasítgatás, számonkérés... Szóval bedobtam mindent, amitől még egy szerelmes pasi is besokall. :( De megbeszéltük, kaptam egy új esélyt, s most harcolok érte, mert nagyon szeretem. :) Próbáld meg őszintén elmondani neki,hogy mi volt a sok veszekedés oka, s kérj te is tiszta lapot! :) Ha tényleg szeret még, akkor talán meg fogja érteni, s megpróbálhatod te is... Kedvesnek, aranyosnak kell lenni, mintha úgy küzdenél, mint a legelején, hogy összejöjjetek! :) Lepd meg apróságokkal, fejezd ki, hogy mit érzel iránta. Akár szavakkal, de leginkább tettekkel. ;)Az idő meg fogja oldani a dolgot. :) Vagy rájöttök, hogy együtt lehettek újra boldogok vagy elválnak az útjaitok, de akkor meg ott lesz a tudat, hogy te legalább megpróbáltad! ;)


Sok sikert!

21/L

2010. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Utolsó válaszoló tanácsát meg próbálom megfogadni :)
2010. okt. 16. 21:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pasim csinálta azt anno, mint a 21.05ös válaszoló tanácsa és teljesen az agyamra ment, hogy miért nem fogja fel már végre, hogy ennyi... :S
2010. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Két dolog van: Vagy szeret a párod vagy nem.

Ha szeret, de besokallt akkor van értelme annak, hogy küzd "háborúba menj érte", és szeresd. Akkor mindenféle erődre szükséged lesz, hogy megtartsd. Mégis a legfontosabb dolog az ŐSZINTESÉG. Légy őszinte vele, tudd elmondani neki őszintén, hogy Te hibáztál, hogy szeretnéd jóvátenni és igyekszel majd. Aztán...tartsd is be ezeket a dolgokat. nem kell "benyalni", "udvarolni", bájologni előtte, ha szeret egyenrangúak vagytok, csak szeresd őszintén és kész. (ne kövesd el ugyanazokat a hibákat!!!)


DE ha a másik variáns helyes, és már nem szeret, akkor el kell engedned! Ha igazán szereted, akkor pláne. Ne akard magadhoz láncolni ebben az esetben, engedd meg, hogy boldog legyen valaki mellett akit szeret. Ez ugyanígy igaz Rád is, adj esélyt magadnak egy boldog kapcsolatra. Tudod sosem érdemes a troli után futni...

Ami még fontos, holnap ha leültök beszélni légy őszinte, az legyen az első kérdésed, hogy SZERET-e MÉG? Ez után tudni fogod a dolgod! Mindkettő válasz nehéz, de TE megtudod csinálni. Kitartást, fel a fejjel:)

2010. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!