Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha gyermeked...

Mit tennél ha gyermeked születése után 8 évvel kiderülne, hogy a kórházban elcserélték egy másik gyermekkel?

Figyelt kérdés
Megkeresnéd a saját gyermeked, vagy megkímélnéd a másik anyukát attól a fájdalomtól?
2010. okt. 17. 17:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
szerintem felvenném a kapcsolatot a másik anyukával. elsőként szigorúan csak vele, elvégre joga van tudni. a döntés minden bizonnyal közös lenne, akármi is az.
2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Én tuti megkeresném, hiszen azt én szültem, az én vérem. Elvégre egy 8 éves gyermek már nem pici, és lehet ő is érzi ki az igazi édesanyja. Persze nagyon tapintatosnak kell lenni.
2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Ez most tényleg megtörtént? Vagy csak elméleti alapon kérded?
2010. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
született feleségekben volt :)
2010. okt. 17. 17:58
 5/36 anonim ***** válasza:
79%

erre a kérdésre úgysem tud érdemi válasz adni az, aki még nem járt így. ez szerencsére nagyon ritka dolog.

őszintén, nemtudom mit tennék.

2010. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan megkeresném, de hogy utána nem is tudom mi lenne. Minden bizonnyal a vér szerinti gyermekemet is nevelni szeretném, de ugyanakkor az a gyerek akit 8 éven át neveltem nem tudnám odaadni senki másnak, hiszen őt is ugyanúgy szerettem eddig. És már ő is egy kialakult családban él, ahol megvan neki anyu és apu. Ugyanez lenne a sajátommal is, biztosan tartanám a kapcsolatot velük,de szívtelenség már ilyenkor kiszakítani a gyermeket a családi életből (amiben felnőtt).
2010. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
63%
A született feleségekben?... Nem inkább a szellemekkel suttogóban? Mert arra emlékszem, de a született feleségekben... Kicsit se rémlik, pedig az összeset láttam.
2010. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
53%
Ja de, azt hiszem mégis csak tudom.. Na mindegy. Remélem ilyen az életben manapság már nem lehetséges.
2010. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom te is nézed a született feleségeket :)


Ez baromi nehéz kérdés,mert akár megtörténhet az is h elveszik tőlem az eddig lányo9mnak hitt gyereket. Aki lehet h nem az én vérem,de 8 évig abban a tudatban éltem és ő is h ő az én gyerekem. Plussz,mi van ha a másik kisgyerek,az igazi, boldog az anyukájával-azzal akit annak hisz? Vannak olyan esetek amikor jobb nem bolygatnia dolgokat,sztem.


[link]


ez a film igaz történet alapján készült,engem mindig nagyon megráz,akárhányszor látom

2010. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
23%
szerintem ne nézz tv-t. látod csak butít és ilyenre vered el az időt, ahelyett, hogy szaporodnál vagy bármi mást.
2010. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!